Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan álljak talpra?

Hogyan álljak talpra?

Figyelt kérdés
A vírus miatt se egyetem se munka három hete. Egész nap fekszek egyre rosszabb a kedélyállapotom, mar felkelni sincs kedvem....mindig eldöntöm h na jo felkelek és kezdek magammal valamit de egyszerűen semmihez nincs kedvem se motivációm és rettentően frusztrált és szorongó vagyok amiatt h nem tusom mikor mehetek újra bárhova...tudom tudom a világban vannak nagyobb problémák is de mindekinek a maga problémája a legnagyobb..

2020. ápr. 7. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Szedd össze magad!
2020. ápr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sosincs kedvem felkelni, de ilyenkor meggyőzöm magam, hogy pl. lesz pár kedvenc filmem a tévében, amit meg akarok nézni, meg a neten is akad böngészni valóm az engem érdeklő témákban, esetleg egy könyv, amit ki szeretnék olvasni és így máris lesz értelme felkelni.
2020. ápr. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kapcsold be a tevet. Maradj az elso olyan csatornan, ahol nem koronavirus van, es nem tul idegesito musor. Ha az dokumentumfilm az olajfurotornyokrol, akkor is maradj ott. Probald eroltetni, hogy figyelsz. Mert igy nem fogsz tudni konyvet olvasni egybol, de gyakorlatilag arra kell edzened, hogy a figyelmedet sajat magadrol eliranyitsad.

Fokozatosan toltik meg uj dolgok. A jegesmedve, egy dagadt enekesno, az alaszkai kamionsofor. Es ez az agymosas kitolti az urt, amiben most csak a sajat gondolataid visszhangzanak.

2020. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!