Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyengeség, hasmenés, étvágytal...

Gyengeség, hasmenés, étvágytalanság?

Figyelt kérdés

3 hétig nem voltam egyáltalán sehol. Ezen a héten párszor elmentem biciklizni, de egyedul és olyan helyre ahol senkivel nem találkoztam. A szüleim is itthonról

dolgoznak, apukam jár csak a boltba. Gyenegenek, fáradtnak, kedvetlennek érzem magam. Viszont én amúgy is elég mozgásszegény életmodot éltem korábban is. Érezhetem magam attól ilyen hihetetlen fáradtnak, hogy elkezdtem mozogni?Hasmenésre pedig amúgy is hajlamos vagyok. Egy kis idegesség és már egyből.. Ha nem lenne a vírus biztosan nem lennék megijedve. De, hogy közben már etvágytalan is vagyok... Kicsit aggaszt. Tudom, hogy itt senki nem orvos, de arra lennék kíváncsi, hogy kb mennyi az esélye annak, hogy ilyen tünetekkel és nem a "tipikus" tünetekkel jelentkezik a baj?

Annyi még, hogy tegnap este krumplifozeleket ettem és nem laktózmentes tejföllel készült, nekem pedig szokott gondot okozni a tej, de annak már el kellett volna mulnia. Nem vizes hasmenésem van, csak kicsit lazább a székletem es hasgorcs előzi meg.

De ez még lehet az is hogy bebeszelem és rament az ideg a gyomromra. De a fáradtság? Azt okozhatja az, hogy a 3 hét alatt semmit nem mozogtam és rengeteget aludtam most pedig elég sokat voltam kint?


2020. ápr. 11. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ibs.
2020. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!