Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért alszom ennyit?

Miért alszom ennyit?

Figyelt kérdés
Nem tudok rájönni, miért ez a pokoli fáradtság, most itthon is vagyok már egy hónapja, de egyszerűen folyamatosan álmos vagyok, ha nem állítanék ébresztőt akkor fel sem kelnék. Nem tudom mi van velem, nem tudok felkelni, nagyon nehezen jutok el oda, hogy ha kint is vagyok az ágyból akkor produktív legyek, s ez azért aggaszt mert amúgy csak 22 éves vagyok, tanulok, nem dolgozok, nincs fárasztó napom, nem értem mi van velem....
2020. máj. 13. 00:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ez csak most van, teljesen ertheto es psziches. Az ingerszegenyseg es unalom. En is igy vagyok, es sajnos egyre tobb kavet iszom.

Amugy verszegenysegtol a pajzsmirigy alulmukodesig tobbminden lehetne, de ez a koronavirus miatti korlatozas boven okozhatja.

2020. máj. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!