Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kiégés? 21 évesen? (Többi lent)

Senkihazivolnek kérdése:

Kiégés? 21 évesen? (Többi lent)

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Úgy érzem mintha ki lennék égve, vannak napok amikor semmi bajom, és vannak napok amikor ok nélkül előtör ez az érzés. Nem tudom hogy ez amiatt van, mert elégedetlen vagyok az életemmel, amit most nem részleteznék az okoskodó emberek, és a “majd lesz valahogy” szlogennel ékeskedő egyének miatt.

Dióhéjban annyi, hogy elég egyedi, és “klassz” az életem, de valamièrt azt érzem, mégsem vagyok boldog, egyszerűen nem tesz boldoggá az, ami egy átlagos velem egykorút igen. Nagy vàrosban élek, amerikában (LA) és nagyon nem érzem itt jól magam, mondhatni mindenem megvan azon kívül hogy egy szobában élek, a gyönyörű kerteshàzunk meg Magyarorszàgon, ami nagyon hiányzik.

Rengeteg ember álmodozna arról hogy itt legyen, de engem ez a hely nagyon nem izgat, és inkább a családra, kényelmes otthonra, nyugalomra vagyok orientálódva, mintsem egy zajos városra, és a nyüzsgésre, ami itt körül vesz.

Úgy érzem a kiégés szélén állok, de a fejemet fogom, hogy mi a bánat lehet velem és mire fel érzem ezt, rengeteg szép helyen kirándultam itt, és bejártam Kaliforniàt, ami egy életre szóló emlék marad, és nem bànom meg soha, de valahogy rettenetes nagy hiányérzet van bennem, talán mert nincs normális otthonom, vajon ez lenne a baj?

A kérdésem lényege valójában annyi, hogy mi a francért égek ki? Miért vagyok ilyen elégedetlen, letört és frusztrált?

Mit kéne tennem? Haza kéne mennem?

Még annyi hogy egy kisvárosban eltudnék lakni itt Amerikában is, de sajnos arra nincsen lehetőségem, tehát ez a vagy haza menni magyarba, vagy itt maradni párhuzam. Most akkor mit csináljak?



2020. aug. 31. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te nem kiégve vagy, hanem honvágyad van. Menj haza, ha van rá lehetőséged.
2020. aug. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hol LAX?
2020. aug. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak honvágy.vagy kintmaradsz és idővel elmúlik vagy hazajössz
2020. aug. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így van ez,magne B6 próbáld ki?
2020. aug. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Itt egy hasonló kérdés, amiben hasznos válaszok lehetnek, amik segíthetnek esetleg:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1006..

2020. szept. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, nincs ezzel baj, honvágy gyötör, es nem szeretsz ott lenni. Nagyon jo dolog nyaralni és világot látni, de az otthon az örökre csak egy hely maradhat. Gyere haza.
2020. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A boldogsághormonok túlnyomó részét (a Dopamin 50%-át és a Szerotonin 90/-át! a bélbaktériumok szolgáltatják. Ha jelen vannak! De a depressziósok bélflórájából két törzs, a Dialister és a Coprochoccus fajok teljesen kipusztult.

Nálad még valószínűleg csak megritkult a számuk. Ideje lenne rendbe tenni a bélflórádat.

2020. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kiégve vagyok énn is
2020. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!