Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 34 évesen nőként befásulva? :O

34 évesen nőként befásulva? :O

Figyelt kérdés
Létezhet hogy az 30 és korára befásuljon? 4 éve úgy érzem teljesen befásultam, kiégtem. Régebben szerettem elmászkálni, koncertekre járni, pörögtem 2006-2007-ben még tüntetésekre is kijártam, hittem dolgokban, társaságokba jártam és 30 éves koromtól kezdve sőt talán már 29 éves korom óta meg mind ha kiégtem volna. Mi ez? Lehet ezen változtatni, hogy jobb legyen? Ami régen pörgetett, ma valahogy teljesen hidegen hagy és nem vágyok rá. Miért van ez? Hogy hozzam vissza az életkedvem? Miért nem tudok pörögni már úgy mint régen? Nem létezik, hogy a kortól, annyira nem vagyok öreg, ez nem öregség.

2015. febr. 16. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt az ideje a családalapításnak.
2015. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan egyszerű, ahhoz férfi is kellene, nem volt eddig szerencsém és nincs párkapcsolatom sem. Tudom hogy már rég családomnak kéne lenni, de másként alakultak a dolgaim és jelenleg is.
2015. febr. 16. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz szerinted férfi az életedben, ami biztos, hogy kihúzna ebből az állapotból akkor tűzz ki kisebb célokat és valósítsd meg. Hülyén fog hangozni és sokan leszólnak de én pl azt tűztem ki, hogy 30 éves koromra ha nem sikerül családot alapítanom vagy nem leszek megbecsült ember, nem érek el úgy semmit akkor fogom magam és körbe utazom a világot egy hátizsákkal. Nem azt mondom, hogy tedd ezt de talán kezd el megvalósítani az álmaidat különben mi értelme élni?
2015. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ezt a kérdést én is sokszor felteszem magamnak, mi értelme az életemnek? Egyenlőre nem sok értelmét látom. A másik meg erre a világra gyereket vállalni? Belegondolok milyen irányba halad a világ, milyen rendszerben élünk, biztos jót teszek az utódomnak, ha világra hozom, csak azért, hogy én ne unjam itt halálra magam? Ez nem kibaxott nagy önzőség? Hogy fogom biztosítani neki azt, hogy jól is érezze magát ebben a gusztustalan életben, ahol nincs már erkölcs, csak önzőség és kapzsiság?
2015. febr. 16. 22:31
 5/6 lencsefőzelék ***** válasza:
75%
Keress új hobbit, hobbikat. Gyereket én sem szeretnék erre a börtönbolygóra, amíg a jelenlegi bűnözők vannak hatalmon.
2015. febr. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sz.ar story. De ne aggódj,nem kell az exed, őt is ugyanilyen hazug fosnak tartom.
2015. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!