Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem 23 évesen, hogy...

Úgy érzem 23 évesen, hogy iszonyatosan hanyag lettem, nem találom a helyem. Dolgozok, de nincs célom. Pedig kitűnő voltam és igényes voltam a kiadott munkáimra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pánikrohamaim vannak, nem érdekel senki, brutálisan ki vagyok fáradva. már nem is beszélek, barátaim sincsenek. Az önbizalmam egyenlő a nullával. Mit tegyek, hogy újra felépítsek valamit?

2018. jún. 20. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Barátnő, barátnő, barátánő.
2018. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kicsit inkább valamilyen szórakoztató dolognak élni, pl vmi hobbi vagy valami olyan amit mindig is ki akartál próbálni. Túlhajtottad magad, minőségi pihenésre lenne szükséged, amikor olyan dolgokat teszel, amit akarsz, még akkor is ha csak otthon tvzel. és kéne egy pszichológus, vagy esetleg van ilyen csoportos tanácsadás, hátha másokkal együtt megtudod oldani
2018. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es, én őszintén kérdezem, hogy ilyen állapotban milyen kapcsolatra számíthat az ember? Vagy miért írod, hogy szerezzen barátnőt?
2018. jún. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
80%
Szerintem az ember akkor lesz pánikbeteg, amikor attól fél, hogy rájönnek, hogy ő egy főállású színész. Magyarán, akkor múlik el a pánikbetegség, az ember önmagát adja és olyan társaságot keres, akik előtte nem szégyenül meg akkor sem, ha ő nem tökéletes. Próbálj meg olyan társaságot keresni magadnak, akik előtt őszintén mert beszélni magadról és a kétségeidről.
2019. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is totálisan ezt erzem írj privátban vegighallgatlak 23F
2019. okt. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!