Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiégés, depreszió, szorongás,...

Kiégés, depreszió, szorongás, semleges vagy negatív, neurozis,16 évesen?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok erosen ugyerzem hogy a fonti fogalmak mind igazak ram.

nincs semmi bajom soha nem is volt lehjet ez a baj.

kulsore egy nagyosn szerencses visszahuzodo izmos jokepu inteligens ficko vagyok es ez biza belul is igy van.

hamar megunom az embereket.A kornyezetemben senki nem tud lekotni.Az egyetlen es legjobb baratomal azert vagyok joban mert nagyon formálhato es a sajatkepemre formalom.Talan ot kedvelem alegobban mindenki kozul az eletemben.

semmiben nem lelek már oromot se a recskazasban se a sportban se a filmnezesben se az evesben se az ivasban se a munkaban se a suiban se az alvásban se a puszta létben.

mindent haszontalannak erzek es amiatt nem is szeretem,


2018. júl. 31. 20:51
 1/9 A kérdező kommentje:
es allandoan kimerult vagyok
2018. júl. 31. 21:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz magadban a legjobban?
2018. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A gondolkodó képeséget szeretem a legjobban
2018. júl. 31. 22:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben?
2018. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Skatebird ***** válasza:
Ha az agymunkát élvezed, próbálj meg ezen a területen kihívást, és társakat találni, járj kvízestekre, fejts meg logikai feladványokat, tanulj vmit, amit bonyolultnak gondolsz. Ha kitartóan keresgélsz, biztos megtalálod, ami leköt. Szurkolok!
2018. aug. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen ezek bár jók de közel sem nyújt olyan boldogságot mint régen más.

Eddig a lwgjobban a kajálást az alvást evésr recskázást játszádt élveztem.Ezek viszont mar nem nyujtanak oromot.Es így semmi jó nincs az eletemben.

És mindíg a kisebb roszat választom csak S

Nem szeretek az ágyban feküdni otthon fe mégjobban utálok elmenni bárhova is.

Pl egy kvízestee utalnek jarni mert hgy mar flusztral a tanulas ha idore megy vagy vereny van vagy ilyesmi.

Nem szeretek biciklizni nem szeredetk medencetni nem szeretek pihenni nem szeretek mozogni vagy sportolni nem szeretek bennt a házban sem a szabadban.

Nincs célom nem erdekel semmi ee nem szeretek semmit.

Magányos vagyok.

Sehogy sem jo

Ugyanakkor arany életem van.

Gazdag vagy én is meg a csaladom is

Nagy a farkam

Jol nezek ki

Jol gondolkozom

Minden kuva jo de tenyleg viszint kozben van vmi bajom.

2018. aug. 1. 10:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Erre mondják hogy jóbol is megárt a sok...
2018. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennyi energiaitalt ittál kisebb korodban? Az tönkrevághat eléggé, egész életedre.
2018. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem hinnem hogy annak ilyen hatasa lehet.Osszesitve 10 eves koromig kb 5 litert max
2018. aug. 1. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!