Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen hasmenes, majd utana...

Hirtelen hasmenes, majd utana semmi, mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Vasarolgattam ma delutan baratnoimmel egy plazaban, mikor egyszer csak hipp hopp begorcsolt a hasam es hirtelen azt hittem csunyan fogalmazva hogy bef*sok ott helyben... Gyorsan elsiettem vecere, ott kijott aminek ki kell hasmars kereteben, azota viszont semmi egesz nap. Ilyen meg sosem tortent velem, nagyon megijedtem. Szerintetek mi lehet ez? Vagy mitol? Se nem menstrualok, se nem ettem olyat emlekeim szerint es kb. sosincs hasmenesem.


21

L



2020. szept. 23. 21:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

9es

Gyumolcslevest frissnek ereztem. Salatan majonez alapu ontet volt.

2020. szept. 23. 22:47
 12/16 A kérdező kommentje:

10es

Igen, de ha vírus lett volna, akkor egesz napomat vegigf*som valoszinuleg. Stresszt is kizarom, nem stresszelek semmin mostansag. :)

2020. szept. 23. 22:49
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem már most többet foglalkoztál ezzel mint kéne, ha a panaszok nem térnek vissza.
2020. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igazad van, de pont azert foglalkoztat mert ilyen nem tortent meg soha velem. A miertjet kerestem.
2020. szept. 24. 00:57
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet a majonéz volt a ludas
2020. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
En is arra gyanakodtam, mivel azota se volt ilyesmi panaszom. Pedig nem volt semmi fura ize.
2020. szept. 25. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!