Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet,hogy azért nem akarok...

Lehet,hogy azért nem akarok elmenni itthonról egyedül mert hozzá szoktam?

Figyelt kérdés
Egy ideje itthon vagyok,munka keresés céljàból muszáj lesz kimozdulni de nem tudom rà venni magam,napokkal előtte azon stresszelek.Itthon olyan jó.Holnap után a munkaügyibe kell mennem de annyira nem akarok,nem azért mert korán kell kelni csak annyira hozzá szoktam az itthoni környezethez. Mi ezz?
2020. szept. 29. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez van nálam is. Lehet azért mert 4 éve itthon vagyok. A nap legnagyobb eseménye mikor 11 kor megiszom az ablakban a teát. Sajnos már ha vásárolni kell menni akkor is nagyon rosszul vagyok...
2020. szept. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:( én vásárolgatni szeretek néha. Ön miért van 4 éve otthon?
2020. szept. 29. 10:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos szerencsejáték, és drogproblémáim vannak. Ha pénz kerül a kezembe akkor eljátszom, vagy beállok valami drogtól.

Leszokni, leállni ezekről sajnos nem tudok. Viszont itthon szüleim adnak kaját, meg van egy szobám ahol alhatok.

Ha elkezdek dolgozni (és lesz pénzem) akkor tök mindegy hogy mennyi ideig voltam "tiszta" vagy nem csináltam semmit, mert mindig vissza esek.

Az a helyzet hogy régebben már kidobtak innen. Voltam hajléktalan, de mikor elájultam, túladagoltam magam, vagy majdnem éhen haltam, megfagytam, és a detoxba vagy a rendőrségen ébredtem akkor utána mindig inkább vissza engedtek. Így nyugodtabbak ők is, mert nem csinálok bajt.

Rehabra is a szociális fóbiám miatt nem tudok bemenni.

Így viszont itt vagyok kb egyedül élek egy szobába, és nem történik éve óta semmi. De legalább így nyugi van, és nem injekciózom a különféle porokat a kezembe. Így hogy nem csinálok semmit, csak a közvetlen környezetemnek okozok nehézséget, és talán tovább is élek.. Valami ilyesmi..

2020. szept. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon erős. Hát én szorongós vagyok mióta kijártam a sulit.. Félek a jövőtől
2020. szept. 29. 10:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen amiatt van. Nem jó hozzászokni mert beszűkül az élet. Én is így jártam. Nekem betegség miatt műtét után kellett otthon lenni hónapokig aztán így maradtam gyógyulád után is. Már félek messzebbre menni.
2020. szept. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nálam ez ugy van,hogy amikor már ott vagyok semmi bajom csak indulas előtt.
2020. szept. 29. 10:31
 7/9 anonim ***** válasza:
De jó neked én végig szorongok
2020. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy agorafóbiád lett az utóbbi időben, amire még a vírus is rátesz valamit.

[link]

[link]

[link]

2020. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen kedves utolsó én is így gondolom.. De nem szeretnék orvoshoz menni.
2020. szept. 29. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!