Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Picit jobban félek a betegsége...

Picit jobban félek a betegségektől. Olvastam a depresszióról, de nem tudom, hogy az vagyok-e? Nem nagyon van étvágyam és nem alszom olyan jól, ez azért van mert nem tudom, hogy depressziós vagyok-e? Nincs egyértelmű tünet rá.

Figyelt kérdés
Ha találkoztatok már ilyen emberrel az milyen, hogy viselkedik, hogy néz ki, tudja-e egyáltalán az az ember hogy depressziós? Semmi kiváltó okom nem volt, de egész nap az érzéseimet és gondolataimat elemzem, mert ráérek. Nincs igazán egyértelmű gyógymód sem rá és ez még inkább megrémít. Meg, hogy milyen durva formákig is elmehet ha nem kezelik. Várom válaszotokat!
2017. máj. 4. 18:28
 1/1 anonim válasza:

Figyelj... a depresziót sok minden kiválthatja, ezek a hűlye "gyogyszer"nek nevezett nem is tudom minek mondjam... családi öröklésből.. Igazábol az okosok is alig tudnak róla valamit, na meg aki átélte és kijutott belőle tud mondani róla valamit.. mindekinél másképp nyílvánúl meg az biztos, viszont ahogy mondod a tüneteid egy kicsit lehet.. de úgy látom pánikolsz is..

Amit szerintem tudsz tenni, hogy foglald el magad! Csak csináld amit szeretsz, amit élvezel, adj mindennek egy esélyt, a segitséget pedig fogadd el :)

2017. máj. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!