Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kényes téma. Munkahelyen ti...

Kényes téma. Munkahelyen ti elmentek nagyvécére?

Figyelt kérdés

Gyűlölök idegen helyen vécézni, sőt nem is szoktam egyáltalán, viszont most bekerültem egy olyan szituba hogy lehet kénytelen leszek. Idén diplomáztam, első rendes munkahelyem a mostani és rengeteget utazom, reggel egyszerűen nincs időm, se ingerem elintézni. Viszont este hatra érek haza, jellemzően a délelőtti kávé be szokott indítani és egész nap tartogatom hazáig. Nem kellemes finoman szólva... Tudom hogy természetes dolog de egyszerűen nem merek elmenni...


Nem tudom ti hogy vagytok vele, elintézitek, hazaviszitek vagy még munka előtt letudjátok?


N



2020. okt. 13. 21:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Március óta gyakorlatilag az otthonom a munkahelyem a covid miatt. Mikor még be kellett járni, akkor általában reggel vagy ha délután mentem be, akkor még délelőtt meló előtt elvégeztem a nagydolgom. Dehát ugye van olyan, hogy reggel nem jön meg az ingerencia vagy valamikor random időpontban napközben jön rám a szarhatnék. Ilyenkor természetesen elmentem ott wc-re, mert nem lett volna túl kényelmes órákig feszengve ülni ott az irodában, meg nem is egészséges hosszasan tartogatni. A szervezet tudja, mikor van minek az ideje. Viszont ha kialakítasz egy napi rutint, hogy pl minden reggel megpróbálsz üríteni, a szervezeted is lassan hozzászoktathatod és egy idő után már magától jön az adott időpontban az inger. De 100%-osan ezt nem lehet tudatosan irányítani.
2020. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
fiatal koromban, még egy masztit is elintéztem néha a melóhelyi illemhelyen.
2020. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!