Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit kezdjek a helyzettel?

Mit kezdjek a helyzettel?

Figyelt kérdés
A testverem hazaköltözött a baratjaval és teljes mértékben ellenem fordult, ott szapul, szid, bant ahol tud, van hogy fizikailag is és néha a barátja is nekem jön szavakkal. A másik testverem is ellenem fordult, le se sz.r és anyukám ritkán van otthon de beszéltem vele erről és azt mondta én reagálok túl mindent és tanuljak meg együtt élni velük. Nap mint nap bőgök egyedül a szobámba ez mellett beteg is vagyok, akármikor rák jöhet egy fulladásos roham és akár mentőt is kell hívni hozzám és tudják jól, hogy ez nem tesz jót ennek mégis csinálják. Jelenleg is fulladok, felhívtam őket mert nem vagyok otthon és a testverem vette fel aki kaffogott velem mikor közöltem hogy rosszul vagyok és anyám is csak ún ott hangom mondta hogy gyógyszer és rám rakták a telefont. Úgy tűnik ők nem akarnak kezdeni ezzel semmit pedig engem napról napra emészt ez az egész. Mihez kezdjek? Én reagálom túl?

2020. okt. 15. 09:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyre jobban nyom a torkom de nem érdekli őket.. Privátban pontosítom a dolgokat annak akit érdekel ez a dolog és leírom hogy mik történtek meg hogy tisztábban lássátok a helyzetet
2020. okt. 15. 09:26
 2/4 A kérdező kommentje:

Akármikor rám jöhet*

Anyám is csak unott hangon*

2020. okt. 15. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Tanulsz még? Ha igen koli..

Vagy költöz el ha dolgozol. Bár fogalmam sincs milyen állapotban vagy szóval lehetséges hogy ezek nem megoldhatóak..Jó lenne kicsit többen tudni ezekről mert így nagyon nehéz valami használható tanácsot adni:/

2020. okt. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Apuddal mi van?
2020. okt. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!