Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy volt egy 6 eves baratsagom. Mindig kitartottunk egymas mellett, bizalmi kapcsolat volt koztunk. Jopar honappal ezelott megismert egy fiut a baratnom es eleg docogos volt a kapcsolatuk vegig. Ezen is en segitettem at. A fiu lefektette, majd megmondta neki hogy szeretne ha csak baratok maradnanak. Elmondtam a baratnomnek is hogy szerintem hagyja, engedje el,mert csak meg fog bantodni.

Aztan a kovetkezo tortent:

Miutan egy nagy osszeveszes utan kibekultek, a fiut es 3 baratjat elhivta egy hazibuliba ahol en is jelen voltam.

En korabban ismertem mar ezt a fiut, tehat korabban mint a baratnom.

Az tortent, hogy mivel jol kijovunk egymassal a buli alatt nagyon sokat beszelgettem vele, meg nevettunk, csipkelodtunk stb, de megegyszer mondom hogy mar korabban is ismertuk egymast. A baratnom tobbi baratnoje szerint pedig en mindezt azert csinaltam, hogy elvegyem tole a fiut. Pedig nem tortent semmi sem koztunk, csak beszelgettunk. Es nem is kettesben hanem a haverjaival. Nyilvan szemet szurt mindenkinek hogy jol elvoltunk. De semmi olyan nem tortent. A baratnom pedig elhordott mindennek, es a fiut is hogy miert velem volt elfoglalva es miert nem vele.

Nagyon el vagyok keseredve. Olyannal vadolnak meg amit sosem tennek, 6 eve az egyik legjobb baratnom volt. Rettentoen erzem magam.


2020. máj. 31. 18:48
 1/1 anonim válasza:
Szerintem hagyd. Ha annyira fontos lennél neki, mint amennyire ő neked, akkor nyilván nem ellened, hanem melletted lenne. Nem te kezdted ezt az egészet. Ne stresszelj ezen. Ha pedig nagyon nem tudod elengedni, akkor próbálj valahogyan beszélni a fejével, hátha normálisan meg tudjátok oldani :)
2020. jún. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!