Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Történt már valakivel ájulás...

Történt már valakivel ájulás a környezetedben?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor kivel, milyen helyzetben? Pl. valamelyik családtagotok betegség miatt? Vagy a suliban valaki, egy ünnepségen?

Mi történt az illetővel? Pár perc pihenés után "magától" jobban lett vagy orvos/mentő kellett?

20/L



2020. okt. 29. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszer otthon ájultam el ébredés után. Kimentem a szobámból, becsuktam magam mögött az ajtót és összeestem. Egyszer pedig vérvétel után nem sokkal, kimentem az orvosi szobából mosolyogva, majd közöltem apával hogy el fogok ájulni és már estem is össze. Néhány pillanat volt csak az egész, hoztak nekem cukros üdítőt és jobban lettem.


Volt olyan osztálytársam aki oltáskor ájult el.

2020. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Idős rokonomnak a vérnyomása lezuhanásakor többször is. Ilyenkor az ember elhányja és összekakilja magát, nem olyan "elegáns" a dolog a keringés összeomlásakor, mint a filmekben. A hányást ha nincs, aki eltávolítsa, megfullad az illető.
2020. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy sima sulis napon, amikor kevés órám volt azt gondoltam nem kell sok kaja, nem is ettem reggel, meg úgy napközben sem..

Dupla tesink volt, aztán annyira hajtottam magam, hogy csak azt vettem észre kezdenek összemosódni a fák, a környezet, fekete foltokat láttam és sötétedni kezdett minden.

Kórházban ébredtem, elmondták mi történt. Kaptam infúziót.

Azt követő két hétben még napi rendszerességgel estem össze, max 2 percre majd felkeltem kis fejfájással.

Már egy éve hogy ez történt, de még mindig van amikor összeesek.

Ne akard megtapasztalni..

2020. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!