Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szétrepedhet-e az ember...

Szétrepedhet-e az ember bélrendszere, ha nem megy el órákon keresztül kakilni?

Figyelt kérdés
Nálam múlt héten volt, olyan kocsival mentem és útközben jött rám a nagydolog de bekerültem óriási nagy dugóban, és tényleg miközben nyomtam vissza, tényleg úgy éreztem, hogy mindjárt szétrobbanok belülről, és a hasam alja is olyan feszítően fájt, hogy azt senkinek sem kívánom. Mihelyt hazaértem még a kocsit se volt időm lezárni úgy szaladtam befelé.
2020. okt. 29. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2020. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem robbanhat szét, csak ahogy visszatartod, nagyon fáj, mert feszít a széklet is, meg a gázok is. Hidd el, előbb fog az akaratod ellenére kicsusszanni, mint hogy szétrobbanjon a beled :D
2020. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális dolog, hogy egyesek - elég sokan - még 1 órát sem tudják visszatartani. Abszolút inden gond nélkül vissza lehet még 1 napot is. (Persze van olyan 1 évben 2x, hogy hasmenés és gyomorgörccsel indul, de nem most nem erről beszélünk.)
2020. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem. Hamarabb adod fel mint, hogy gond legyen. Ilyenkor kellemetlen neked és a körülötted lévőknek is. :D

Én sosem értettem ezt a rohanós dolgot(most 27), akármit megehettem mindig is, sose volt baj. Aztán egyszer összejött. Kb másfél órán keresztül jöttek a fájások :P, és ahogy közeledtem haza egyre rosszabb lett. Majdnem a bejárati ajtó előtt lett végem. XD Fantasztikus élmény.

2020. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!