Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha 8 órát alszom, de óránként...

Ha 8 órát alszom, de óránként felébredek pár percre, az gyakorlatilag olyan, mintha alig aludnák valamit?

Figyelt kérdés
Ez megy hetek óta, időben lefexem, de szinte óránként felébredek. (Azt nem érzem, hogy sokkal álmosabb, fáradtabb lennék ettől.)

2021. febr. 12. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem a legjobb. Hány éves vagy? Horkolsz?
2021. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nő vagy, vagy férfi? Betegségek?
2021. febr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
40 leszek idén, nem horkolok. Valószínűleg szorongásos alapon ébredek fel ennyiszer.
2021. febr. 12. 12:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon felület és nem pihentető az alvásod. Örülj, hogy nem érzed a fáradtságot. Kérdés hosszútávon majd mi lesz.
2021. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez sokaig fennall, kerj alvaslabort a haziorvostol, befektetnek, es megnezik minden rendben-e.
2021. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló van, gyakran felébredek. Nálam az ok, hogy kb 10 éve volt egy nyaksérülésem és csak úgy tudtam fordulni, hogy előbb felültem és onnan fordultam át a másik oldalra. Na most ezt valamiért megszoktam és még mindig igy alszok. Kb. 10x minimum felébredek. Fáradtan ébredek, gyakran alszok 10 órákat is, néha már este 8-kor elalszom. Szóval én azt tanácsolom, hogy komolyan kell venni, mert egy idő után hiába alszol, mindig fáradt leszel.
2021. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!