Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem így magam, kimerül...

Miért érzem így magam, kimerültség lenne?

Figyelt kérdés
Most két hónapos a babám,nemsoka 3,sajnos párom nem tud sokat foglalkozni velünk,mert olyan a munkája. Éjjel-nappal én foglalkozom többnyire a kicsivel, plusz van egy 1-ös kisfiam is. Egy pár napja folyton gyengének,fáradtnak érzem magam. Egyszerűen semmihez sincs energiám,már ahhoz sem hogy kiteritsem a ruhákat,de nagy nehezen meg csinálom. Úgy érzem fáj mindenem,fáj a fejem lüktet, kicsit mintha a torkom is kaparna,de ez csak időnként van. Néztem neten minek a tünetei ezek,a kimerültség jött ki,és szinte mintha engem írt volna le. Más esetleg volt mar-e így?
2021. márc. 5. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónapos a babám már valamivel könnyebb mert átalussza az éjszakát. De úgy 2 hónapos korig én is rettenetesen fáradr voltam. Hozzád hasonlóan mindennapos fejfájás, aurás migrén gyötört. Hanyinger, hidegrázás minden volt. Még a szemem alatt is tikkelt gyakran. Borzalmasan is néztem ki. Sajnos ez egy ilyen időszak, nagyon megterhelő segítség nélkül.

Egyke a baba? Ha igen és megteheted, pihenj vele mikor ő is. Talán ha jön a tavasz, a napsütés is segíteni fog feltöltődni. Szedj vitamint, igyál sokat -lehetőleg vizet- ha szoptatsz, akkor pláne fontos.

2021. márc. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem egyke van egy 6 éves batyja. Nekem is tikkel a szemem,sőt van mikor fáj ahogy forgatom 🙄
2021. márc. 5. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!