Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan lehet egy ilyen helyzet...

Hogyan lehet egy ilyen helyzetből kilábalni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már lassan másfél éve szingli vagyok és sajnos a koronavírus illetve saját hülyeségeim miatt elég sok baráti kapcsolatom is leépült. Eléggé magányosnak és elveszettnek érzem magam jelenleg. Az egyetem teljesen online zajlik ami csak olaj a tűzre. Alig mozdulok ki a házból hiszen nem igen van miért kimozdulnom. Pár barátommal szoktam találkozni de velük is elég ritkán és olyankor sincs semmi érdemi program amit lehetne csinálni így télen a korlátozások alatt. Hol és hogyan lehetne ismerkedni vagy fellendíteni a szociális életemet egy ilyen helyzetben? Egyszerűen már elegem van ebből a folytonos bezártságból és semmittevésből. A tindert próbáltam de nem túl nagy sikerrel. Az lenne a legjobb ha hagynám az egészet és csak úgy úsznék az árral amíg vége nem lesz ennek az egész koronavírus időszaknak? 20/L

2021. jan. 24. 19:32
1 2
 1/11 anonim válasza:

Átérzem a helyzeted teljesen, hasonlóan vagyok! :( Jelenleg; hacsak nincs hatalmas szerencséd (pont szembejön a nagy Ő); akkor szerintem csak online lehet ismerkedni..vagy a baráti körödön keresztül (bár jelenleg az sem egyszerű, mert nehezebb velük programokat szervezni).

Nem tudom milyen hobbijaid vannak. Esetleg azokhoz kapcsolódó facebook csoportokhoz, közösségekhez csatlakozhatsz; hátha. Pl. ha szeretsz kirándulni, vannak ilyen társkeresős csoportok és ők jelenleg is csinálnak kirándulásokat. De ez csak egy példa.

De el is engedheted kicsit az egészet és koncentrálhatsz a tanulmányaidra; ha képes vagy kicsit az elengedésre (bár ezt tudom, hogy nagyon nehéz).

Kívánom Neked, hogy megtaláld, akit keresel! Nem tarthat ez a helyzet örökké! ;)


23/f

2021. jan. 24. 19:48
 2/11 anonim válasza:

most mondhatnám, hogy szivesen beszélgetek veled, ha az segít, de az én tapasztalatom is az, hogy ez egy ideiglenes megoldás.


én is hasonló helyzetbe kerültem...van 3-4 ismerősöm, de én is dolgozok, közülük is valaki dolgozik, valaki tanul. volt rajtuk kívül egy barátom, akiről legalábbis azt hittem...de ő talált magának jobb elfoglaltságot, pedig vele el tudtam foglalni magam.


egyrészt ezt sem dolgoztam még fel teljesen, másrészt nem tudom, hogyan tovább...idegen embereket nem akarok megismerni, mert zárkózott lettem és bizalmatlan, viszont közvetlen szeretnék lenni, így azt meg nem tudom elviselni, ha random emberekkel kellene beszélgetnem unaloműzésképp és minden nap mással.


mert kb. ez a választék, ahogy én is tapasztaltam. az emberek nem szeretnének ismerkedni se, csak unatkoznak, szenvednek és kell valami újdonság, ami leköti őket...én ezzel nem tudok azonosulni, de jelenleg komolyabban se tudom az embereket venni. szóval nehéz...de sok sikert.

2021. jan. 24. 19:55
 3/11 anonim válasza:
Írtam privátban, szerintem nemcsak ideiglenes megoldás az, ha beszélgetni kezdünk :)
2021. jan. 24. 20:47
 4/11 anonim válasza:
3. nyilván nem...mert te ki akarod használni a "magányosságát", hátha majd veled megismerkedik emiatt a kis elárvult lélek XD aztán ha 3. üzenet után nem ír vissza, akkor meg fel vagy háborodva, hogy milyen érzéketlenek az emberek...közbe te is csak a potya lehetőségekre mennél rá...
2021. jan. 24. 20:52
 5/11 anonim válasza:
Miért is kihasználás az, ha két magányos ember ismerkedésbe kezd?
2021. jan. 24. 20:54
 6/11 anonim válasza:

#4

azért ne mondd, hogy ez a kiírt kérdés valamilyen szinten nem felhívás keringőre?!

2021. jan. 24. 20:56
 7/11 anonim válasza:

ne magányos emberekkel ismerkedj, hanem olyanoknak bizonyítsd be, hogy érdekes vagy, akiknek amúgy alapból nem kellenél...az a kihívás.


az, hogy most neki nem úgy alakul az élete, mint korábban, az nem jelenti azt, hogy rászorul az itteni lúzerekre, akinek soha nem volt senkije és már mindenmindegy alapon a 50 éves MILF-re is ráírkál, hátha végre összejön.


ha valakivel esetleg össze is jön, majd jobbra fordul a helyzete, az lesz az első, hogy leépíti az ilyen "pótlékokat"...de persze ringasd magad abba a hitbe, hogy egy magányos, kiszolgáltatott embert sokkal könnyebb befűzni XD

2021. jan. 24. 21:00
 8/11 anonim válasza:
Miért kéne az ismerkedésnek kihívásnak lennie? Nagyon negatív és ellenséges a hozzáállásod, mit ne mondjak...
2021. jan. 24. 21:02
 9/11 anonim válasza:
akkor hajrá, csináld :D ezredjére majdcsak összejön.
2021. jan. 24. 21:04
 10/11 anonim válasza:
#7 Te egy féreg vagy.
2021. jan. 25. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!