Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem magam ilyen...

Miért érzem magam ilyen furcsán napok óta?

Figyelt kérdés

Mindennap olyan furcsa érzésem van, rossz a közérzetem, fáradt vagyok, szédelgek, és fáj a hasam is. Most múlik a menstruációm, erre is gondoltam, hogy ez okozhatja, de nem tudom, olyan rossz, és fogalmam sincs, mitől lehet. Időjárásra is vagy a kimerültség okozhatja? Mindennap 4kor kelek, korán megyek dolgozni.

Mi okozhatja ezt?



2021. jún. 10. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Mensi.
2021. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vérszegénység,vashiány esetleg?
2021. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig soha nem volt még menstruációtól ennyi bajom.
2021. jún. 10. 15:59
 4/7 A kérdező kommentje:
2: jövőhéten fogok vérvételre menni
2021. jún. 10. 16:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak ilyenkor annyira bepánikolok, hogy valami betegségem van, sajnos nagyon félek a betegségektől, főleg ezektől a hányós vírusoktól, emetofóbiás vagyok.
2021. jún. 10. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasfájás lehet a menstruációtól,a többi pánikbetegség vagy szorongás tünete is lehet.

Ezenkívül amilyen az időjárás nem csoda ha valaki szédeleg és rosszul van.

2021. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az időjárás, és a hirtelen jött meleg okozza. Rengetegen küzdenek hasonló panaszokkal. Persze nyilván a menstruáció is rátesz egy lapáttal.
2021. jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!