Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kimerültem a melegtől, mit...

Kimerültem a melegtől, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ismerem a praktikákat, iszok, könnyű dolgokat eszek, stb. Viszont nem tudok aludni, így mostanra olyan vagyok, mint a mosott szar. Csak vonszolom magam, hót fáradt vagyok, semmire se vagyok képes, KO. Ahogy nézem, még eltart a meleg egy ideig, de én már ki vagyok idegileg. Vegyek be altatót, és aludjak napközben?

2021. jún. 25. 06:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egy kisebb vizes törölközőt pakolgatok magamra alvás közben, oda ahol épp jólesik :D

Nálunk nagyon meleg van, 30 fok van éjszaka is, kibírhatatlan, pedig ablak mellett alszok. Ha nehezen alszok el, van, hogy beveszek egy L-triptofán kapszulát, az nekem segít elaludni.

2021. jún. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az üvegházhatás miatt egyre borzasztóbb hőhullámokkal kell számolni. Már nemcsak Afrikában vagy Ausztráliában hanem Európában is el kell szenvedni. Mi tudtunk venni légkondicionálót, enélkül kibírhatatlan lenne. El sem tudjuk képzelni, milyen lesz a Bibliában megjövendölt nagy nyomorúság. Gondolhatnánk, hogy ez hülyeség, de azok az események amik fel annak jegyezve, beteljesedtek. Miért kételkednénk pont ebben? Azzal a jó hírrel is vígasztal, hogy a Teremtő közbe fog avatkozni és megszabadítja az engedelmes embereket!
2021. jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!