Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki retteg az oltástól?

Ki retteg az oltástól?

Figyelt kérdés
Van itt valaki, aki retteg az oltástól? Ha igen, akkor miért? Mitől féltek a legjobban?

2021. jún. 29. 22:28
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
50%

Nyilván az olyanok félnek, akiknek vannak betegségeik, hogy mégjobban rátesz nekik.

Amúgy meg én nem félek tőle, beadatni sem fogom, mivel nem hagyom, hogy egy kikísérletezett hulyeseggel oltsanak be engem.

2021. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
1: és mi van, ha a vírus is egy mesterségesen megszerkesztett valami, aminek a mellékhatásai később fognak megnyilvánulni? Pl. fokozatosan összeomlanak a belső szervek, stb.
2021. jún. 29. 22:46
 3/49 anonim ***** válasza:
69%
Én a tűszúrástól rettegtem, egy vérvételtől is teljesen készen vagyok. De beadattam.
2021. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
46%
"Amúgy meg én nem félek tőle, beadatni sem fogom, mivel nem hagyom, hogy egy kikísérletezett hulyeseggel oltsanak be engem." Nem azzal van a gond, hogy nem adatod be, hanem tolod a szokásos gődényista agymosást, miközben egy alap dolgokkal nem vagy tisztában. Már Marika néni bivalybasznádról is hatalmas szakértőnek hiszi magát, de azért a zugfőzdében összefosott hígítós páleszt nyakalja...
2021. jún. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
66%

Bevallom rettegtem az oltástól, és sokáig azzal lepleztem, hogy a "szkeptikusok" táborát erősítettem. Aztán meginogtam a covidtagadásban, részben azért, mert tapasztaltam dolgokat, részben pedig azért, mert tájékozódni kezdtem. Rájöttem, hogy a vírus legalább annyira félelmetes, mint az oltás, ha nem jobban.

Pár napja kaptam a második adag oltást. Volt egy kellemetlen napom, mint immunválasz, de ennyi, már jól vagyok. Viszont kb. tíz hónapja, mikor fertőzött voltam, akkor egy sokkal rosszabb tüdőgyulladást kellett viselnem két hétig.

Kicsit szégyellem is magam, hogy mennyire ellene voltam az oltásnak. Most úgy érzem semmi alapja nem volt. Csak a félelem beszélt belőlem.


Szerintem - sajnos vagy nem sajnos - pont nem a krónikus betegek félnek legjobban. (És van, aki nem is fél, mert nem éri fel ésszel, csak az igazolványt látja, meg, hogy beülhet-e a mekibe vagy most úgyis nyár van és megeszi kint a kajáját. És lenéz mindenkit, az oltottat és az oltatlant is.)

2021. jún. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
71%
Kedves tőled. Majd két év múlva kiderül, hogy beválik-e ez a spekuláció. Ugyanis eddig is sok találmány, oltás volt, amihez mindenféle rémálom hosszútávú mellékhatást jósoltak. Ez alapján már kipusztult volna a Föld és csak a civilizációtól elzárt törzseknek kéne léteznie, vagy azoknak se.
2021. jún. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
51%

Remekül megmutatta ez a vírus, hogy milyen veszélyes korlátok nélkül ennyi idióta (nem feltétlen tanulatlan) embert internet közelébe engedni. Régen is terjedtek a hülyeségek, de most...

Gyakorlatilag semmi érvük nincs az oltáselleneseknek, amit ne lehetne megcáfolni.

-Kevés fejlesztési idő? - mRNA vakcinát évtizedek óta fejlesztik, most csak szimplán bevetették covid ellen.

-Mit okozhat később? - Az mRNA NEM tud beépülni a DNS-be, ez LEHETETLEN, aki tanult bioszt, az tudja. Szóval a DNS-ed nem változtatja meg, mellesleg instabil egy cucc, szóval órák kérdése és lebomlik benned. Épp ezért ha beoltatod magad és nem lesz bajod, akkor később se lesz, MERT LEHETETLEN HOGY LEGYEN.

-Népességet akarnak csökkenteni? - Ha meddőséget okozna később a vakcina (ami lehetetlenség), azt még aláírom, mert legalább lenne benne logika, de az, hogy meghalnak az oltottak x év múlva, teljesen hülyeség. Senkinek nem érné meg, a társadalmunk és vele a GAZDASÁG is összeomlana, szóval miért is lenne ez jó.

-Gazdasági érdek húzódik mögötte? - Elárulom, akármilyen jól is hangzik most az a sok pénz ami a vakcina gyártókhoz folyik, valójában nem olyan nagyon sok, hogy megérje egy világot szivatni érte, vannak erre okosabb, könnyebb és hatásosabb megoldások.


Szóval nem is értem miért oltásellenes valaki, mert semmi logika nincs benne és biológiailag rengeteg felvetésük egyszerűen nevetségesen nagy hülyeség. De gondoljatok csak legalább abba bele, hogy Izrael végig oltatta az országát. Pont Izrael csinált volna ilyet, ha baj lenne a vakcinákkal? Na ha valakik, ők soha nem b**nának ki magukkal, főleg nem ennyire. Meg minden orvos szerintetek hülye? Mert hiába van pár ember akik ugrálnak, a tudományos élet és az orvosok 99%-a beoltatja magát és nem lát semmi problémát. Ennyi embert is biztos megvettek igaz?? Miből? Unokatesómat aki kutató biológus itthon vagy apumat aki orvos, őket érdekes mód pont kihagyták. De az ő ismerősi körükbe se fizettek senkinek, de igen biztos ők is hülyék minden más orvossal is..

2021. jún. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
39%
Mégse erőltettek egyik jàrvànynàl se az oltàst igy. Meg honnét tudjàk évekre előre meddig fog ez tartani?ez direkt módon népességcsökkentés az oltàs mellékhatàsa lessz a következő virus abba fogak meghalni mindenféle mutàciónak nevezve .persze nemvirus lessz ami ölni fog hanem az oltàs és évekig ez fog menni orbàn belegyezett ebbe a nato csúcson. És épiti a vakcina gyàrat.a földön túlnépesedés van a klimavàltozàs miatt egyre kevesebb az élelem .és a föld népesége csak növekszik a gazdag elitek leakarjàk csökkenteni a föld népességèt hogy élhető bolygó legyen nekik és fatyjaiknak hosszútàvon .csak ez a megoldàs ha csökkentik a népességet az oltàssokkal ezek az oltàsok lassan fejtik ki hatàsuk de pàr év és megölik az embert olyan mint az aids.legyengiti az immunrendszert .,ràkot okoz stb.2030 ra milliàrdokkal kevesebben leszünk a földön.
2021. jún. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

8: nekem van egy emelt bioszom, és azt megcáfolnám, hogy az mRNS könnyen lebomlik. A jelenlegi tanulmányok azt mutatják, hogy MÉG MINDIG termelődik az oltottakban az ellenanyag! Épp ma olvastam (azt hiszem egy HVG-s cikk), hogy nincs mitől félniük a pfizerrel és modernával oltottaknak, mivel megvizsgálták X ember nyirokcsomóit, és kimutatták, hogy még mindig, tehát folyamatosan termelődik bennük az ellenanyag. Ez azt jelenti, hogy az mRNS létrehozott a szervezetben egy láncreakciót.


Azt mondod, hogy az mRNS-t évekig fejlesztették. Ez tény és való, de NEM EMBEREKEN.

2021. jún. 30. 03:04
 10/49 anonim ***** válasza:
45%
Én attól féltem, hogy anyukám nem kapja meg időben és meghal (egészségügyben dolgozik). Szerencsére elsők között oltották, köszöni jól van, akárcsak az egész családom és én is, mindannyian megkaptuk. Nem fogok meghalni 2 év múlva, legalábbis nem ettől az oltástól, ebben biztos vagyok. Szerettem és értettem is a bioszt suliban, ellentétben a sok amatőr virológussal. Tudom tudom, "ez a válasz nem volt hasznos".
2021. jún. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!