Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki milyen antidepresszánst szed?

Ki milyen antidepresszánst szed?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy ki milyen antidepresszánst szed, kinek mi vált be, mennyit szed belőlle?

Én pánikbeteg vagyok, napi szintű szorongással, derealizáciòval.

Valamint az is érdekelne hogy kinek mennyi idő volt mire elkezdte magát jobban érezni.



2021. okt. 17. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Stimuloton. 4 hét után kezdett javulni, 10.környékén érte el a maximumot. Jó. Régóta szedem már.
2021. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Cymbalta. Már 5 éve, most leszokóban 3- 4 naponta veszem csak be.
2021. okt. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első hetekben nem erősítette fel nektek a tüneteket? Elsőre eltalálták nállatok ezt a gyògyszert?
2021. okt. 18. 07:04
 4/10 anonim ***** válasza:
De felerősítette, nyugtató is kell. Elsőre jó lett.
2021. okt. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én most járok a 12 napon még csak negyed szemet szedek de nagyon felerősítette a szorongásomat, éjszaka többször fel keltem rá hogy nem jòl alszom, szorongok, reggel is iszonyatos szorongással keltem. Akkor valòszínű ez hamarosan elmúlik?
2021. okt. 18. 08:12
 6/10 A kérdező kommentje:
Elnézést fél szemet*
2021. okt. 18. 08:12
 7/10 anonim ***** válasza:
de amugy ez alap, hogy mindig felerositi a tuneteket, ez sajnos a hatasmechanizmusanak a resze. en escitalopramot szedek, nekemis volt bo 2-3 het, mire elmultak a mellekhatasok, viszont utana egyre multak az alap szorongasos tuneteim is, ra 2 honapra teljesen leraktam a nyugtatot. vannak jobb idoszakaim, amikor tudom tobb naponta szedni, el is felejtem bevenni.. stresszes idoszakban minden nap szedem. decemberben lesz ket eve.
2021. okt. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én is escitalopramot szedek :D

Akkor te nem szeded minden nap?

Remélem nekem is ilyen hatásos lesz mint neked, mert ez a második hét nagyon rossz a mellékhatások miatt.

Mondjuk nem tudom te mennyit szedsz belőlle?

2021. okt. 18. 09:06
 9/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem kérdezni hogy te híztál tőle?
2021. okt. 18. 09:40
 10/10 anonim ***** válasza:
asszem 10mg, legkisebb dozis, de egesz szemet. de en azzal is kezdtem. most olyan 2-3 naponta szedem, es igy okes vagyok. de az elejen egyebkent minden nap szedtem, eltelt vagy 4-5 honap mire veletlen elfogyott, nem tudtam bevenni, es rajottem, hogy nem vagyok rosszabbul tole, ha 1-2 napig nem veszem be. szoval te azert egyelore szedd csak rendesen, amig be nem all, hozza nem szokik a szervezeted! en egyaltalan nem hiztam tole, mondjuk en nem is vagyok hizekony alapbol se. semmilyen mellekhatasat nem tapasztaltam eddig a majdnem 2 ev alatt.
2021. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!