Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt volt egy rosszullétem. Hányinger, meg magas pulzus, ezek voltak a tünetek. 2 hónapig folyamatosan. Aztán volt egy erős megszédülés, 10 másodpercig nem láttam a bal szememre. Neurológus. Nem talált semmit. Rá 2 hónapra 220-as vérnyomás, kórház (Ausztriában), ott elmondtam mindent, MRI is volt (sima natív), nem találtak semmit. Akkor mivel nem javultam, pszichológus. Jártam jópárszor, tök hasznos meg minden, de fizikailag semmivel sem lettem jobban. Szarul vagyok. Voltam 1 év alatt 2x kardiológusnál tavaly, idén májusban 1x, sose találtak semmit, szedek vérnyomáscsökkentőt meg pulzuscsökkentőt. 2 héttel ezelőtt megint volt itthon egy rohadt erős megszédülésem, kb 10 másodpercig tartott. Rohadt alacsony volt a pulzusom, a vérnyomás jó volt. Na azóta alacsony a pulzusom. A 60-at nagyon nem lépi át, pedig nekem 70 alatt kb sose volt... Erős szúrást érzek mellkas alatt, a háziorvos szerint köze nincs a szívhez, ez gyomorprobléma. Így jövő héten megyek gyomor+vastagbéltükrözésre. De elegem van. Sosem voltam hipochonder, de ha valaki 3 éve szédül meg szarul van, az szerintem elég rövid időn belül az lesz.


Most megint mit csináljak? Fussak idén szintjén másodjára a kardiológushoz (még a jövőheti altatásos tükrözés előtt), mondjam el hogy alacsony a pulzusom ami marha szokatlan tünet nálam, vagy ne menjek.


Nálam nyugodtabb ember nincs már a földön, de komolyan... Pszichológushoz is sokszor már azért nincs kedvem menni, mert nem tudok már mit elmondani. Hogy vagy? Szarul. De nem azért vagyok szarul mert nem merek kilépni a lakásból, vagy mert rágom a körmeim a semmin, hanem mert fizikailag nem vagyok jól. Nem azért nem megyek el sörözni egy haverommal mert szar a kedvem és nem akarok menni, hanem mert szarul vagyok. Nem érzem jól magam, fizikailag. Totál tanácstalan vagyok. Ti mit javasoltok? Elmenjek még az altatásos tükrözés előtt ismét kardiológushoz az új panaszommal, vagy hagyjam? Egyébként rettentően unom már ezt az egészet. Rengeteg pénzt kivágtam az ablakon, és semmi javulás.


2021. okt. 18. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Úristen ugyan ezeken mentem keresztül 4 évvel ezelőtt,17 évesen kezdődött.

Végül én is pszichologus-pszichiáternél kötöttem ki. 3 fajta antidepresszánsal tömtek, én el is hittem hogy ez lelki eredetű,de semmit nem használtak számomra.

Ettől függetlenül,lehet hogy neked tényleg lelki eredetű a dolog.

2021. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Blue Child ***** válasza:
El sem olvasom, ami ilyen hosszú, 2 mondatot írjál.
2021. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1


De végül jobban lettél?

2021. okt. 18. 19:20
 4/6 anonim ***** válasza:
1 es vagyok, írok neked privátba
2021. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak 5 éve hasonló tüneteim eleinte én is meg akartam halni, szarul voltam fizikailag. És mindenféle tünetem jelentkezett már. Amikor jobban lettem időszakosan, akkor a rohadt agyam produkált másik ismeretlen tünetem, hogy kattogjak rajta.

Már csak röhögök, amikor elkezdek szédülni vagy előjön a szív tájéki fájdalmam. Régen brutál erős hasfájásom is volt hónapokig. Az teljesen elmúlt, most a fejfájások váltották fel 2 éve, pedig sose voltam fejfájós. Vannak jobb pillanataim, azokat próbálom értékelni. Szerencsére senki nem látja rajtam, hogy mennyire szenvedek.

32F

2021. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5


Az a helyzet, hogy röhögnék rajta én is, csak én 0-24 szarul vagyok. Bánná a rossebb, ha havonta 1x szédelegnék, aztán kialudnám 1 nap alatt. De teljesen mindegy hogy tél vagy nyár van, hétfő vagy szombat, munkanap vagy szabadnap, egyedül vagyok vagy éppen mással, nem vagyok jól. Már konkrétan a Dalai Láma is stresszesebb mint én, de egyszerűen nem javul semmi.

2021. okt. 18. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!