Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnám magam rávenni a...

Hogy tudnám magam rávenni a zuhanyzásra? Van, hogy hetekig nem zuhanyzom. Azt hiszem idén még csak egyszer zuhanyoztam. Lehet lusta vagyok rá, meg ha belegondolok, hogy rögtön utána fázni fogok, kiráz a hideg.

Figyelt kérdés
Nő vagyok, egyébként nem vagyok büdös, a környezetem nem is sejti, pár naponta vagy ha valahova mennem kell megmosom a hónaljam meg alul és a lábam.

2022. jan. 22. 21:51
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
82%
Elozo vagyok! Nekem is ruhaim,edenyeim szep tisztak, de port nem nagyon torlok en se!
2022. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
84%
Elozo vagyok! Borgyogyasz ajanlja,hogy ne furodjunk minden nap! Keress ra!
2022. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
47%

Engem meg az egyik volt parom egyszer ravett,hogy ne furodjek sokaig!

Csak nagy wc utan hatul, de mashol ne.

Azt mondta,jo szagom volt ugy is. ... napig,hetig, honapig? tartott a kiserlet,asziszem.😀

2022. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim válasza:
64%
Hat probalj furdeni. Hatha ugy konnyebb
2022. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim válasza:
100%

Jutalmazd magad. Legyen kihívás a fürdés, zuhanyzás. Mondjuk amit szeretsz enni - inni, akkor eheted-ihatod, ha előtte fürdesz. Vagy akkor nézheted a kedvenc sorozatod adott héten, ha előző héten minden második nap zuhanyoztál.

Vagy tableten, laptopon, telefonon nézheted, egy kád finom meleg vízben lazítva :)

2022. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
48%

21-22. vagyok.

Én néha randizok egy isten-király -császár csávóval, olyankor zuhanyozok ám rendesen, ki nem hagynám!🤣 Nagyon -nagyon gondosan zuhanyozok!😇🤯🥰 Mert neki eszméletlenül jó szaga van és én is jó szagú akarok lenni neki.😍

2022. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 NTBS ***** válasza:
100%
Elhatározod, hogy innentől kezdve minden nap fürdesz.
2022. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

"de tudom, hogy ez így nem a legjobb..."


Ezt ki mondja?


Mostanában én is ezt tapasztalom magamon. Ha egész héten itthon vagyok, nem megyek sehova, nem végzek izzasztó munkát, van, amikor csak úgy tisztálkodom, ahogy régen, gyerekkoromban mindenhol szokás volt. Hónalj, nyak, lábak, kezek, arc.


Nem "sterilnek" kell lenned, hanem ápoltnak, elfogadhatóan tisztának.


Mennyivel jobb az, hogy valaki illatos (parfümáradat), 2 kiló vakolat az arcán, de WC-használat után elfelejti megmosni a kezét? Tudod mennyi ilyen ember van közöttünk? De rá nem gyanakodnál, mert kívülről másképp fest.


Gyerekem bőrbeteg volt. Százezreket költött kencékre, hogy elmúljon. Agyonmossa magát, nem tud védőréteget képezni a bőre, mert mielőtt megtörténne, lemossa magáról "vegyszerrel". Egy darabig dumáltam neki, aztán hagytam, had' szenvedjen. Egy idő után belátta, hogy nem kell minden nap ázni valami trutyiban, aminek jó az illata.


"Van, hogy hetekig nem zuhanyzom." Ez viszont a másik véglet. Azért iktassál be hetente 2-3 nap zuhanyt, főleg majd nyáron a hőségben.

Hogyan bírnád rászedni magad? Ez csak elhatározás kérdése. Valószínűleg a lustaság irányít jelenleg, ezen kell felülkerekedned. Más nem tudja megtenni helyetted...

2022. márc. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érdekes volt olvasni, köszi.
2022. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült azota rendszeresen fürdeni/tusolni?
2022. júl. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!