Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnám magam rávenni a...

Hogy tudnám magam rávenni a zuhanyzásra? Van, hogy hetekig nem zuhanyzom. Azt hiszem idén még csak egyszer zuhanyoztam. Lehet lusta vagyok rá, meg ha belegondolok, hogy rögtön utána fázni fogok, kiráz a hideg.

Figyelt kérdés
Nő vagyok, egyébként nem vagyok büdös, a környezetem nem is sejti, pár naponta vagy ha valahova mennem kell megmosom a hónaljam meg alul és a lábam.

2022. jan. 22. 21:51
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
26%
Pfúj.
2022. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Mostanában gyakrabban zuhanyzok, de ezt betudom a kánikulának. Nincs itthon légkondi, ha nagyon leizzadok, lezuhanyzom. Most nem tart vissza az sem, hogy fáznék utána, mivel meleg van. Hogy ősszel mi lesz, azt nem tudom.
2022. júl. 25. 22:00
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

Éppen ezt akartam kérdezni. Melegben egy hűsítő zuhany kifelyezetten jólesik.

Ez a le mossuk a védőrteget dolgot szerintem nagyon félreértik az emberek. Mert hogy mossuk le? Úgy hogy ha erős tisztitoszereket használunk és egy órát ázunk a vízben. De ha kímélő tudfurdőt használsz ami nincs tele erős tisztitoszerekkel és 2 perc alatt lezuhanyzol akkor nem fogsz lemosni semmi védőréteget. Meg kell nézni az összetevőket és vegyél valamit ami tartalmaz olajat, esetleg natur terméket. Nem szárítja ki a bőrödet. Vagy egy babáknak valót. Nem szabad antibakteriális szappanokat se használni mert ha valami akkor az sterilizál amire a bőrödnek nincs szüksége. Ha semennyire nem mosod meg valamidet akkor elszaporodnak a bacik és jól begombásodsz.

Ha pl a csap felett mosdasz akkor miért hagyod ki a nyakad? Nincs értelme. Azt nem írtad hogy milyen gyakran mosol hajat, de pl a füledet is heti 2x meg kell hogy ne csillogjon a zsírtól. Te nem látod, más látja.

2022. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
61%
Lassan már a fürdés is luxus lesz, szóval tanfolyamokat tarthatnál, hogy hogyan lehet ez a tisztálkodás dolgot olcsón megúszni anélkül, hogy büdösek vagy betegek lennénk tőle.
2022. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 NTBS ***** válasza:
Elhatározod magad és tartod hozzá.
2022. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Ma megfürödtem, kádban, hajmosással. Idén ez a második, kb. két hete lezuhanyoztam. A köztes napokban azért volt cicamosdás (hónalj, alul), de nem minden nap.Elég nehéz volt a maira rávennem magam, már napok óta terveztem. Holnap reggel programom van, ez győzött meg végül, de így is az utolsó pillanatra hagytam. Tavaly nyáron valamivel többször sikerült fürdenem, zuhanyoznom, azt hittem úgy marad, de sajnos nem. Ha valakinek van még ötlete hogy mit tudnék tenni, amivel rávenném magam a gyakoribb fürdésre, zuhanyzásra, írjon nyugodtan. Az elmúlt napokban is, mikor arra gondoltam, hogy most már tényleg kéne, mindig találtam valami más kellemesebb elfoglaltságot, csak ne kelljen.
2023. jan. 29. 22:27
 37/40 A kérdező kommentje:

#33-as

hajat kb. hetente szoktam mosni. A füleimet is akkor szoktam kipucolni fülpiszkálóval, mert belefolyik a víz, egyébként nem.

2023. jan. 29. 22:33
 38/40 anonim ***** válasza:
Mindegy mit írunk szerintem pl büdös leszel vagy elszaporodnak a bacik és begombásodsz.. Szóval mindegy mennyit irogatunk ide ha nem akarsz nem fogsz redszeresebben tisztálkodni.
2023. jan. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Nézegess olyan videókat,képeket, hogy néznek ki azok akik sokáig nem tisztálkodnak, jó kis elrettentő mindenféle ótvaros beteg fotókat. Gondolj a nyavalyákra,élőlényekre,amik elszaporodnak és fertőzésekre. Amúgy én mindig zuhanyzom, mégis megkapom folyton, hogy szagom van. Te hogy csinálod, hogy nem érzik? biztos érzik, max nem mondják, ha nekem mondják, pedig deót is használok, mégis beszólnak
2023. jan. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 NTBS ***** válasza:
Hozol egy döntést.
2023. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!