Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez újra covid lehet?

Ez újra covid lehet?

Figyelt kérdés

A párommal februárban már voltunk covidosak, mindketten 10nap karantént kaptunk.

Viszont péntek óta a párom sokszor lázas, torokfájása és náthája van. Holnap háziorvost fogja hívni,aki biztosan elküldi tesztre. Nekem nincsenek tüneteim, de mivel vele élek én is karantént fogok kapni, ha ő pozitív. Lehet hogy megint pozitív lesz a tesztje?

Miután februárba elkaptuk a covidot én beoltattam magamat és jövő héten csütörtökön kapnám a másodikat de nem tudom felvenni ha miatta karanténba kerülök.

Ráadásul februárban kezdtem új munkahelyen, a munkakezdésemet is tolnom kellett egy héttel mert beteg voltam.

Most ha újra beleesek félek hogy kirúgnak mert próbaidős vagyok.


2022. márc. 20. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
lehet
2022. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Nincs már karantén
2022. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Még mindig nem unjátok a covid-rettegést?
2022. márc. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te nem fogsz karantént kapni, de ha még kapnál is, ezt hónapok óta nem ellenőrzi senki. Új munkahely révén, én biztos mennék dolgozni.

Mi múlt hónapban voltunk covidosak, most megint azok vagyunk, így állítom, bele lehet esni ilyen gyorsan újra. Azonban most a maszkok levételével, dúl az influenza szezon is, simán lehet az is.

2022. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
El kellene már felejteni ezt a cirkuszt. Máskor is voltunk betegek. Tök mindegy, hogy hívják, túl kell esni rajta és kész.
2022. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy covid, de nem biztos. Viszont neked nem kell otthon maradnod, ha a párod tesztje esetleg pozitív lenne, mivel oltva vagy és nincsenek tüneteid.
2022. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!