Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Rivotrilnak mi a hatása,...

A Rivotrilnak mi a hatása, mit érezni tőle?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 26. 05:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Rivotril egy nyugtató, az első 0,5 mg-tól nagyon mélyen aludtam, hosszabb távon nekem depressziót okozott vagy kihozta a meglévő depressziómat, mindenesetre rosszabbul lettem tőle, mint voltam. Engem eleinte nagyon eltompított és belassított, nem nyugalmat éreztem. Van, akit pörget, leginkább akkor, ha iszik rá, de ez igen gyorsan halálhoz vezethet.
2022. ápr. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lehangoltságot okozott. Tompít, olyan érzés volt mintha kiürült volna a fejem.
2022. ápr. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Amikor kattogok és nem tudok drogot szerezni azt bedobok egy marék rivót utána nyugodt leszek. Nem olyan jó mint az igazi drog, de azért ki tud ütni, csak boldogságot nem ad.
2022. ápr. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szédültem tőle, hallucináltam és rosszul voltam nagyon.
2022. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jojj akkor az nemjó.
2022. ápr. 27. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon régóta szedem, semmi rosszat nem okozott, kell, hogy kicsit a depimet oldja.Normális mennyiségben, nem túlzottan!!!! Nem lehet kábszer helyett!!!!!Nekem bevűált, de max napi 2.
2022. máj. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a napi kettőtől voltam teljesen kész. Négyes voltam.
2022. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!