Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért jön rám a szapora...

Miért jön rám a szapora mindig éjszakás műszakban? Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Gondolom az emésztésnek se tesz jót ha az ember éjszaka dolgozik és nem alszik.

2022. máj. 25. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Begyorsúl az emésztésed, így reagál a szervezet mert ébren vagy.
2022. máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem tesz jót, jól látod. Ha férfi vagy még nem akkora probléma, de nőként komoly hormonális problémát tus okozni az éjszakai műszak.
2022. máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cubina ***** válasza:

Aki nincs alapból ráállva az éjszakázásra, annak szenvedés az éjjeli műszak. Én például már gyerekkoromban is imádtam éjjel fent lenni, inkább aludtam csak 2-3 órát a suliig, de úgy éreztem hogy megéri, mert imádtam az éjszakát. Persze titokban csináltam, a szüleim nézték a tévét a másik szobában, én pedig leselkedtem meg mászkáltam, amíg észre nem vettek. Felnőve is mindig olyan munkákat vállaltam, ahol éjszaka dolgozhattam, mert akkor voltam elememben.

Rosszul vagyok, ha reggel kell intézni valamit, vagy reggel kéne aktívnak lenni. Most itthonról dolgozom, napközben intézem a dolgaimat és este, éjjel csinálom a munkát.

Úgy érzem, hogy időm is több van így.


Szóval, aki alapból ilyen fordított életmódot folytat, az szokott többnyire éjszaka dolgozni.

Ha nem lennének ilyen emberek, akkor nem lenne semmi nyitva és elérhető éjszaka, nem lenne éjjeli ügyelet az egészségügyben, benzinkutak is zárva lennének,és még sorolhatnám.

2022. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert nem szereted valoszinuleg. Van aki birja az ejszakazast. En ilyen voltam. Aztan egyszer megvaltozott. Akkor nekem is furcsa tuneteim lettek. Abbahagytam, tunetek eltuntek./ benne volt a szapora is/
2022. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!