Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes emberek mindig betegek, mások meg szinte sohasem?

Figyelt kérdés
Rólam, és húgomról van szó. Ő nem különösebben vigyáz magára, cigarettázik, gyorskajákat is eszik, nem sportol. Ennek ellenére soha nincs semmi baja, soha nem beteg, aminek persze örülünk. Én nem iszok, nem dohányzok, full egészségesen táplálkozok, tényleg nagyon vigyázok magamra. Mégis mindig van vmi sz*r bajom. Most nátha, előtte a hasam fájt, azelőtt kiment a bokám, sorolhatnám. Nem telik el úgy 2 hét, hogy ne lenne vmi baj, betegség, vagy sérülés. Biztos mindenki ismer ilyen embereket. Nem vígaszt várok, hanem mi ennek a jelenségnek az oka?

2022. szept. 24. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Genetika, egyéni adottságok.

Gondolom a húgod még fiatal, de a végtelenségig ő sem lesz egészséges, ha egyáltalán nem figyel magára.

2022. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Elvileg minden betegségnek lelki oka van (kivéve a sérüléseket). Egy egyszerű megfázás is elvileg lelki eredetű, valamilyen konfliktus okozhatta. Lehet, hogy a húgod jobban rendben van lelkileg, mint te, emiatt nincs soha semmi baja.
2022. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

2.

Mein Gott! Ekkora hülyeséget.

2022. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3, ezzel csak a tudatlanságodat bizonyítottad:) további jó sötétséget;)
2022. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4.

Én? Szóval szerinted megfázni, tüdőgyuszit kapni, elhízni, cukrosnak lenni, az mind lelki ok? Szerintem te nem szeded rendesen a gyógyszereidet.

2022. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:

"full egészségesen táplálkozok"

Én meg hadd mondjam, hogy cö-cö! A mai világban qurva nehéz, mondhatnám lehetetlen mutatvány. Főleg városlakóknak. Ami a kérdést illeti, a húgod fiatalabb, mint te, az ő bélflórája MÉG nem borult fel, így az immunrendszere is erősebb.

2022. okt. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!