Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek az emberek betegek?

Ezek az emberek betegek?

Figyelt kérdés

Van nem egy olyan ismerősöm, hogy állandóan ugat. Igen, ugat mert értelmes ember ennyit nem beszél.

Az a legjobb, hogy hiába szólsz nekik, látszik, hogy nem bírnak magukkal, folytatja tovább.

Múltkor az egyik kollégámat is ezért majdnem kirúgták, de nem bánja.

Egyszerűen nem tudtam a főnökkel telefonon beszélni, mert csak pofázik, pofázik, nem értem mit, szólok neki, hogy kuss, csak tolja tovább.

Főnök ismeri, felhívta, hogy vagy össze lszedi magát vagy ennyi volt.

Most meg jövök haza a vonaton, fülkében ülök, bejön egy nő, aztán ez is a semmiből, de tolja, jár a szája nem is válaszolok, nem veszi észre magát, tolja.

Fogtam füles be, aztán látszott, hogy még van sértődve, mert nem hallgatom.

Ezek mi a f aszt éreznek?


2019. jan. 12. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Extrovertáltak, te meg valószínűleg introvertált vagy.


Nem betegek, te sem vagy az, egyszerűen nem illesz össze ezekkel az emberekkel.

2019. jan. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, néha lehet találkozni ilyen fura emberekkel... Verbális visszajelzést nem igényel (vagy csak nagyon mérsékelten), tolja a dumát és az se baj, ha a másik felet nem érdekli, vagy oda se figyel...
2019. jan. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Extrovertáltak"


Ez nem az.

A kettes viszont jól érzi miről van szó.

Olyan amúgy, nem érdekli az se, hogy nem figyelnek rá, vagy mások beszélnek mellette és totál leszarják, tolja.

2019. jan. 12. 08:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Szómenésnek vagy szóf*sásnak hívják, esetleg logorrheának.

Lehet mentális betegség tünete.

Sajnos nincs magyar cikk a Wikipédián.

[link]

2019. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!