Cukros lehetek?

Figyelt kérdés
Ma már a harmadik liter innivalónál tartok, és mégis szomjas vagyok, de nem pisilek sokat. Az hozzátartozik, hogy ma sportoltam, de az elmúlt időszakban rengeteg csokit ettem és kólát ittam, ezért kicsit meg vagyok ijedve.

2022. okt. 2. 19:51
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ez alapvetően nem cukorbetegségre utal, majd ha 1 hétig ez van és 5 liter után is szomjas vagy, akkor van gond. Ettől függetlenül lehetsz cukorbeteg, de nem a sok csoki meg kóla miatt.
2022. okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xp ali ***** válasza:
Elmész a körzeti orvoshoz, kérsz egy teljes labor vizsgálatot. Évente 1 jár. Ad beutalót, azzal mehetsz laborba időpontért. Pisit vigyél, mert első vizelet kell a vizsgálathoz. Meg éhgyomorra kell menni. B megoldás, kresel cukros ismerőst, megkéred, h mérjétek meg a cukrodat. Ő tudni fogja, h mi a jó érték, mert napközben ingadozhat. Ami biztos h 10 felett soha de soha nem lehet. A részleteket megtalálod a neten.
2022. okt. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én amikor cukorbeteg lettem napi 5-6 litert ittam meg. De ez másféle szomjúságérzet. Iszol, de 2 másodpercen belül megint sivatag lesz a szád.
2022. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!