Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi vér mennyiség normális...

Mennyi vér mennyiség normális nagy wc után a wc-papíron?

Figyelt kérdés
Pár hete miután nagy wc-zek sok vér marad a wc papíron kb annyi mintha rendesen menstruálnék de jelenleg nincs mensim és aggódok. Sosem volt ennyi vér nagy wc után. Volt idő amikor utána is véres volt a papír mikor nem wc-ztem. Mi lehet a gond illetve milyen orvoshoz kéne mennem ezzel? Sosem volt ezzel gondom még. Nem élek nemi életet ha fontos infó. 25N vagyok.

2023. márc. 8. 17:57
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Egyébként meg írtam nem tudtam hova, milyen orvoshoz kellene mennem így biztosra kérdezek, látom már ez is "baj" másoknak és egyből elmebetegnek kezelik a másikat...:( Szomorú.
2023. márc. 8. 18:45
 12/30 anonim ***** válasza:

"elég ha annyit mondok majd a háziorvosnak, hogy vérzik a fenekem pár hete és majd ő ad időpontot?"


Elmondod a panaszaid, ő pedig tovább irányít a megfelelő szakrendelésre, ha úgy érzi. Időpontot nem ő ad, hanem majd a szakrendeléstől kell kérni, ahova menned kell. Ha viszont úgy ítéli meg, erre ő is tud kezelést, akkor felírja azt a gyógymódot/szert, amit gondol.

2023. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
15-köszönöm! Minden világos. :)
2023. márc. 8. 18:51
 14/30 anonim ***** válasza:
Semennyi vér nem normális nagy wc közben vagy utána a papíron. Ez egy riasztó tünet, amivel mielőbb orvoshoz kell menni, hiszen komoly betegségek okozhatják, amiket lényeges kezelni.Gasztroenterológiai vagy legalább proktólógia vizsgálat javasolt! Ez utóbbi 20-30 ezerért megnéz, ha nem akarsz annyit várni, de könnyen lehet, hogy teljes tükrözésre lesz szükség.Nem hinném, hogy aranyér, mert az fájna és viszketne is és többnyire csak kevéske nyomot hagy a papíron.
2023. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
17-Rendben, mindenképp orvos lesz ebből. Sosem volt régen ilyen gondom :(. Sok vér volt a papírom, nem kicsike sajnos. Meg is lepődtem. Először arra gondoltam, hogy kis ér elpaattanhatott kakilás közben de az csak nem hagyna ennyi vért utána nem?
2023. márc. 8. 19:11
 16/30 anonim ***** válasza:
Az fájt volna biztos. Persze minden előfordulhat. De meg kell vizsgáltatni, persze rettegni nem érdemes 25 évesen.
2023. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy rakjak e ide képet a vér mennyiségről? Nyugalom, kizárólag csak a wc papírt fotóztam, de sok van rajta. Márcsak, hogy képben legyetek.
2023. márc. 8. 19:22
 18/30 A kérdező kommentje:
Nem rettegek, csak informálódok :).
2023. márc. 8. 19:26
 19/30 anonim ***** válasza:
Azt én sem tudom. A legrosszabb szerintem, ami történhet, hogy az derül ki, hogy bélbetegséged van, ami diétával, gyógyszerekkel kezelhető tudtommal. Kívánom, hogy ne legyen. Én úgy tennék fel képet, hogy előbb egy képfeltöltő oldalra, aztán a linket ide.
2023. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Amúgy van egy olyan, hogy protexin orvos válaszol, ott pont ilyenekkel foglalkozó orvosok válaszolgatnak. Ingyenes, de erre ők sem mondanának mást, mint, hogy proktológust keress vagy azt, hogy vastagbéltükrözés szükséges.
2023. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!