Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi vér mennyiség normális...

Mennyi vér mennyiség normális nagy wc után a wc-papíron?

Figyelt kérdés
Pár hete miután nagy wc-zek sok vér marad a wc papíron kb annyi mintha rendesen menstruálnék de jelenleg nincs mensim és aggódok. Sosem volt ennyi vér nagy wc után. Volt idő amikor utána is véres volt a papír mikor nem wc-ztem. Mi lehet a gond illetve milyen orvoshoz kéne mennem ezzel? Sosem volt ezzel gondom még. Nem élek nemi életet ha fontos infó. 25N vagyok.

2023. márc. 8. 17:57
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
20-megpróbálom. Próbáltam csak a vért fotózni, nem undi nyugi.
2023. márc. 8. 19:51
 22/30 A kérdező kommentje:
Nyilván súlyos de kíváncsi vagyok ki mit gondol, mi okozhat ilyesmit. Sok mindent ír a google és persze senki nem mondhat pontosat de érdeklődök csak.
2023. márc. 8. 20:18
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Nos. 15-től 21.-ig voltam az összes én voltam. Remélem velem nem volt gondod. Kétlem, hogy aranyér lenne, az csak pár apró csepp. Ez valami komolyabb dolog ami vélhetően a vastagbélből, végbélből származik.
2023. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Amint lehet tehát orvos! Jó egészséget! :) Vigyázz magadra!
2023. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2023. márc. 8. 20:56
 26/30 A kérdező kommentje:
Még arra gondoltam hogy megerőltetem magam azért vérik de az se lenne ennyi mennyiség nem? Ez kicsit sok bármihez is?
2023. márc. 8. 21:00
 27/30 anonim ***** válasza:
Szerintem belső aranyered van, de majd az orvos megvizsgál.
2023. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk azt írod, hogy hetek óta fennáll a helyzet. A megerőltetés nem tartana ennyi ideig. Valóban lehet, hogy csak belső aranyér, de szerintem az. Pláne ha nem fáj, nem csíp stb. Kívánom azért, hogy ne legyen komolyabb.
2023. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

A feneked vérzik vagy inkább a végbélnyílás, nem? Legalábbis tudtommal a fenék az a farpofa, a farizmok.

Bár valószínűleg úgy is megérti az, orvos, hogy mit szeretnél.

2023. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Igen!
2023. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!