Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Arra lennèk kíváncsi...

Arra lennèk kíváncsi hogy melyik a legmegfelelőbb dezodor a számomra? Lehetőleg golyós dez. Formájában. De ha nem golyós abba sem halok bele csak vki mondjon vmi használhatót mert kezd az agyamra menni ez a kis probléma.

Figyelt kérdés

Egy 15 èves lány vagyok és gimnáziumba járok ahol (sajnos) nagyon fontos a megjelenés. Nem tudom miért (mivel rendszeresen tisztálkodom) de egyfolytában izzadok. A ruhámon a hónaljamnál mindíg megelennek az izadságfoltok ès nèha már elèg nehezemre esik titkolni illetve takargatni. A válaszokat előre is köszönöm

mellesleg a suliban mindíg nagyon meleg van mert nagyon fel szokták tekerni a fűtèst


2010. okt. 11. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más szer válik be. Nem mindegy, hogy egy kicsit izzadsz, vagy tócsákban állsz.

Én Nivea spray-t használok, de van akinek ez nem jó. Meg kell találnod a neked megfelelőt.

A barátnőm a Garnier világoskék golyós dezodorra esküszik. Lehet, hogy tényleg jó, mert elég régen használja.


Ha tócsákban állsz, akkor a gyógyszertárban lehet kapni Solicitudo Antisudorica (valami ilyesmi nevű) szert, amivel ecsetelni kell.


Én is nagyon izzadós vagyok, de ezt a szert még nem mertem kipróbálni, bár itt és más fórumon is ajánlották.

Próbálj meg nem túl rétegesen öltözködni.

2010. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A megjelenésre nagy hangsúlyt fektetnek, de pl. a helyesírásra kevésbé?! Érdekes iskola.....

Amúgy....sztem.......bocs, de sztem ....fogyj le......sztem ez lehet a gond :/

2010. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is használtam az antisudoricat , de nagyon kimarta a bőröm. Kamaszkorban egyébként a lányok is jobban izzadnak, mint a későbbi életkorban. Nekem a fehér Sanex a kedvencem, semleges illatú és nem foltosodik ki a ruhám.
2010. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az antisudorica nem jó, csak széjjel marja a bőrödet és ugyanúgy marad az izzadás csak a tetejébe még csíp is. már én is naon régóta keresek vmi jó szeri izzadásra de eddig még nem találtam sajnos :S ha tudtok vmi jót írjatok...ja és az okoskodó hozzászólónak meg üzenem h nem vagyok kövér mégis izzadok
2010. okt. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!