Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ha kávé után...

Mit tegyek ha kávé után rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés
Eddig rendszeresen ittam, nem volt belőle különösen gond. Napi 2 csészényit iszom csak. Ma viszont úgy érzem hogy pörög a szívem. Mondjuk éppen megvan a menstruációm is, szerintem ez is rátesz egy lapáttal meg a hőség is.
2023. júl. 11. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
2 kávé nem valami sok. Irány a doki!
2023. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Fronthatásról se feledkezz meg..


Nálam is kb így van

2023. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Meregesd a vernyomasod.


Ettől a rohadt meleg miatt is sokan rosszul vannak.

Szerintem nem kell egyből raparazni, a koffeinnek alapból van egy stimuláló hatása rövid távon. Ha egész nap zakatol a szíved az már esetleg lehet tünet

2023. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Hihetetlen hogy senki sem javasolta eddig, hogy ne igyál kávét! Egyébként is felesleges. Becsapja a szervezetet, kitágítja az ereket az agyban ezért "éberebb" leszel akkor is ha már félhulla vagy az egészségtelen életmódodtól. Persze tudom, mindjárt jönnek a kávéfüggők és bizonyítják hogy az mennyire egészséges. Igaz, felkelni se tudnak nélküle olyan függőséget okozott náluk, de igen, egészséges xD
2023. júl. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Levegőt se merj venni 4-es. Az is szennyezett.
2023. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Azt a reklámot juttattad eszembe amiben a család ül az étteremben tömik magukba az egészségtelenebbnél egészségtelenebb ételeket korlátlan mennyiségben, majd az egyikül rosszul lesz a mérhetetlen zabálástól. A másik elővesz egy gyógyszert, hogy ezt vedd be és elmúlik. Beveszi és folytatja a mértéktelen zabálást. Te is inkább gyógyszereznéd magad csak hogy az egészségtelen kávéd meg tudd inni? Remélem nem.
2023. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
#5 levegőt venni muszáj az nem választás kérdése. A kávé választás kérdése, ahogy a többi függőséget okozó szer is. Alkohol, drog, mértéktelen cukor stb.
2023. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Szapora pulzus millió 1 dologtól lehet, ha te ennyire együgyü vagy, hogy azt hiszed 40 mg koffein okozta akkor kár veled vitába szállni.


Ahogy kapnak tudorakot dohányzás nélkül is emberek. Úgy ezt is kivalthatta bármi


Nézz már ki ember, 37 fok van kint, amennyi az embernek hőemelkedéses állapotot jelent hosszabb távon.


1 fokos testho emelkedés esetén 10-zel no az ember pulzusa


Elhiszem, hogy semmi közöd az emberi elettanhoz, de ne traktald már a kávét kiragadva, hogy kipusztul tőle az emberiség

2023. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lepihentem egy kicsit, a homlokomra tettem hideg borogatást meg sok vizet ittam. Már jobban vagyok. Vérnyomásom teljesen rendben van.
2023. júl. 11. 15:57
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk mert 35 fok van kinn? Esetleg... nem a kv-tól van, hanem mert embernek nem való idő van.
2023. júl. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!