Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Frontinra nagyon ra lehet szokni?

Frontinra nagyon ra lehet szokni?

Figyelt kérdés
Sziasztok 23eves no vagyok keptelen vagyok mostanaban elaludni reggelig…ha el is alszok akkor ilyen felorankent ebredek ejjel…az okát nem tudom miert de valoszinu a stressz…frontint irt a haziorvosom szedi ezt valaki alvas segítőként? nagyon rá lehet szokni? 0,25mg osat kaptam azt mondta a doki felet szedjek alvas elott..xanaxot szedtem neha de ezt a frontint még soha…ugyanaz a ketto hatasa? Van esetleg hatranya?koszi
2023. szept. 1. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen nagyon rá lehet szokni. Több függő ismerősöm is van, és konkrétan rosszul vannak ha nem tudják beszedni. Kerüld el.
2023. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Hát, őszintén: sok orvos úgy vélekedik arról amit kaptál, hogy lepkefing.


Viszont ez a lepkefing is sok lehet hozzá nem szokott szervezetnek és ebből következik, hogy kialakulhat hozzászokás/rászokás.


Szerintem ha ésszel eszed és nem tartósan, és próbálsz az életviteleden változtatnia, vagy önfejleszteni, hogy máshogy kezeld a stresszt/problémáidat, akkor nem kell aggódnod.

2023. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

3x1 mg-t szedek május óta, előtte kevesebbet, alkoholista vagyok. Szerencsére 5 hónapja nem ittam. Viszont a Frontinra rászoktam, most próbálom csökkenteni, de megvisel.


4-5 hét alatt is rá lehet szokni. A kis mennyiségre is.

A xanax meg a frontin ugyanaz. Alprazolám a hatóanyag.

2023. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi akkor inkabb hanyagolom
2023. szept. 1. 20:02
 5/7 anonim válasza:
Az orvos nekem is felírta szorongásra. A párom nehezen tud elaludni,mondta ,hogy kipróbálja. Azóta minden hónapban ki kell íratnom, szinte csak ő szedi! Én próbálom kerülni, csak ritkàn ha nagyon stresszes vagyok akkor szedem max.1-2 napig. Rá lehet szokni előttem a példa FRONTIN nélkül már nem tud elaludni.
2023. szept. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi 5os hanyagolom inkabb mert biztos ez lenne a vege
2023. szept. 2. 11:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Ki irattam magamnak egy alvas segito gyogyszert amit alvaszavarokra irnak tokeletesen aludtam tole es nincs raszokas lehetoseg (:
2023. szept. 2. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!