Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valamiért kivagyok lelkileg ,...

Valamiért kivagyok lelkileg , nincs rá okom , de mégis kivagyok?

Figyelt kérdés

Olyan fura vagyok hogy ha valami jó történik azt is rosszúl élem meg , egyfolytába bánatos vagyok , kevésszer van olyan hogy tisztán és tényleg azt tudom mondani ha valami jó történik akkor jól is élem meg..


Muszáj kimondanom a tényeket de sírni szoktam mostanába pl részegen amikor pl valakinél buli van vagy születésnap bármi egyéb (pedig nincs rá okom) és előjönnek bennem ezek a sérelmek , megbántva , bénának vagy semmit nem érőnek érzem magam és nem tudom miért de nagyon le van esve az önbecsülésem.


Pedig én olyan vagyok aki mindig hülyéskedik , bolond , kedves és most mégis ezt élem meg


Nem történik semmi olyan velem amira büszke lennék , vagy jónak érezném magamat..


Számítógépezni szoktam , haverokkal/barátokkal lenni de inkább barát , azt persze ritkábban mert nekik is bejött az az élet amikor már nem érnek rá a másikra.


úgy érzem hogy egyedül akarok lenni , persze nem azt mondom hogy nem kell kapcsolat, csak most jelenleg ilyen rossz a közérzetem.


úgy érzem mintha lenne valami gond pedig nincs , de még is az érzés olyan

és nem értem.


nem vagyok mostanában beszédes , lehangolt vagyok.


nem tudom magamat kikapcsolni és jól megélni a napokat , igazából negatív vagyok gondolom.


26/F



2023. okt. 30. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Melyik szülőd bántott gyerekkorodban? A verbális bántalmazás is bántalmazás. Sőt, az érzelmi elhanyagolás is. Pszichológusra van pénzed? Nagyon gyorsan feltárná, hogy mi okozza ezt nálad.
2023. okt. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Sajnos nem tudom mi a problémád, mert nem te vagyok, de segíteni azért megpróbálok.

Próbálj meg egy tervet készíteni hogy először megkeresd a problémádat, majd egy másikat hogy megold.

Először próbáld leszűkíteni az okot; szociális problémák, a környezeted vagy a saját magad iránti elvárásaid miatt vagy bánatos, stb.

Utána addig szűkítsd amíg tudod, de persze lehet hogy több problémád is van.

A legjobb ha haverral beszélsz róla, mert olyan dolgok is eszedbe juthatnak amire nem is gondoltál.

És az is lehet hogy valami az étrendeddel nem 100-as, estleg van valami tápanyag hiányod, pl. D vitamin. Meg folyamatos alváshiány miatt is lehet kevés energiád, ez sajnos elég gyakori, nekem is állandóan ez van.

A lényeg hogy őszinte kell hogy legyél magaddal, illetve türelmes és kitartó legyél, meg kész arra hogy valamin változtass. Persze ezt könnyű mondani. Nekem elég sokáig tartott amíg összeált a kép, de utána lépésenként sikerült kihozni magamat a túlsúlyból.

2023. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!