Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy gyomorrontástól lehetünk...

Egy gyomorrontástól lehetünk testileg/lelkileg kimerültek?

Figyelt kérdés
Lassan 5-6 napja alig tudtam bármit enni ilyen napi 500-1000 kalóriát max mert borzasztóan fájt a gyomrom tőle, és ebből 2 napot majdnem teljesen böjtöltem is, de még most sem az igazi. Semmi energiám, szorongok, kedvtelen vagyok ez kizárólag emiatt lehet hogy nem ettem annyit?

febr. 1. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Lehet, de ilyen hosszú időn át több, mint 2 nap már pótolni kell ásványi anyagokat is, sót, stb.,bár nem tudom miket eszel most.
febr. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vitaminokat se igazán mertem pótolni kapszuláson, habár lehet okosabb lett volna. Csak tényleg annyira megszenvedtetett hogy nem mertem kb enni semmi olyat már a végén. Sót próbáltam pótolni meg eleget inni.
febr. 2. 08:40
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Akkor nem lesz gond, de az étrend nem igazán jó, ha ennyi idő alatt is panaszod van.
febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát az étrend nem is igazán létezett, mert nagyrészt csak gyógyteát ittam, meg eszegettem párszor ropit, almát ilyesmiket esetleg főtt burgonyát meg fehérjét. Zsírt például minimálisat fogyasztottam.
febr. 2. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
igen
febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!