Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Olyan nyomorultul érzem...

Olyan nyomorultul érzem magam, jó lenne egy reset gomb, hogy kicsit kikapcsolódjak, hogy tudnák kicsit fel töltődni lelkileg és testileg is?

Figyelt kérdés
Túl vagyok egy tüdő gyulladáson, de még mindig mindenem fáj, gyenge vagyok és folyton hulla. Nyilván a házi munkát el kell látnom a családdal együtt plusz egy 2 és 4 éves gyerkőc, de nagyon nehezen mennek a mindennapok. A férjem egy igazi grincs télen nyáron, főleg az utóbbi időben (covid, háború) árad belőle a negatív energia, így tőle nem várok el semmit mert semmi jó nem sül ki belőle ha mi ketten valahova el megyünk. Bár jövő héten showder klubba megyünk, de valószínűleg csak az elégedetlenség fog kiülni az arcán. Barátnők össze vissza, vagy folyton dolgoznak vagy a saját gyerekeiket lássák el.
febr. 10. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha lelkileg el tudsz szakadni egy hétvégére a gyerkektől, akkor én azt mondanám, hogy 2-3 nap wellness hétvége egyedül vagy egy barátnővel. Telefon kikapcsolva, vagy lenémítva, amire max. kétszer nézel rá egy nap.


Apuka is felnőtt ember, nem kell úgy csinálni, mintha nem lenne az. Gondját tudja viselni ő is a gyerekeknek. Ha nincs barátnő, akivel el tudnál menni, menj egyedül! Anyukám is megy egyedül, amikor senki nem ér rá. Élvezi a csendet és a békét. :)

febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen erre én is gondoltam. Jövőhéten szülinapom, meglepem magam 🙋🏻‍♀️

Apa is tud gondoskodni a gyerekekről, csak rólam nem sajnos, hiába lássa hogy ki vagyok még rá tesz egy lapáttal

febr. 10. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!