Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van néha bizonytalanság...

Miért van néha bizonytalanság érzetem?

Figyelt kérdés

Például reggel, amikor felkelek, és kimegyek a konyhába, nagymamám pedig készíti nekem a reggelit (ugye suliba készülődök), fura, hogy beszél hozzám, olyan mintha valami idegen helyen lennék, és rendesen rámjön a félelem, majd amikor elkezdünk beszélgetni és elterelődik a figyelmem, elmúlik.


Ugyanez szokott előfordulni, amikor délután hazaérek (változó, hogy mikor érek haza, van amikor 3-kor, és van, amikor 4 óta előtt pár perccel), valamiért szintén fura, hogy itt vannak anyukámék, elkezdem nem jól érezni magam a bőrömben, és rámjön a félelem, hogy én itt vagyok. Főleg akkor szokott előfordulni, amikor beszélnek hozzám.


A múltkor volt olyan, hogy egyik reggel bepánikoltam, miközben öltöztem, mert még attól is megijedtem, hogy nekem öltöznöm kell, és hirtelen nagyon melegem lett - kegyetlen érzés volt, hálistennek azóta ilyesmi nem volt, csak ez a bizonytalanság érzet.


Ez nem minden nap szokott előjönni, meg van amikor durvábban, van amikor kevésbé jön elő.

Talán múlt hónapban kezdődött, azelőtt semmi ilyen panaszom nem volt.

Ez mitől lehet?


febr. 27. 18:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy közrejátszhat-e az, hogy tavaly novemberben elájultam, és utána sokáig pánikoltam.
febr. 27. 18:04
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Többminden lehet

Egyik az, hogy esetleg a tudatalattid érzékel valamit, ami lejön a családod viselkedéséből, csak nem tudod megfogalmazni

A tudatalatti dekódolja a tobbiek erzeseit irantad, amit nem mondanak ki. Figyelj majd oda a jelekre, hogy milyen érzéseik vannak irántad

febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Lehet hogy kimondatlan gondolati, érzelmi titkaik vannak feléd, de ebből te nem érzékelsz semmit, csak a tudatalattid fogja fel.


Azt írod "idegen" helyen vagy. Az "otthon" sok esetben azt jelenti, hogy szerető környezetben vagy, ilyenkor a félelem se nagyon jön elő.

febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es, anyám borzasztóan viselkedik mostanában, lehet, hogy az is okozhatja.
febr. 27. 19:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnalom. Miket csinál?
febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát ma nem mentem suliba hanem itthon maradtam, mert most vannak a piros napok, és reggel elég rosszul éreztem magam, ezért nem mertem elmenni, de már jobban vagyok, úgyhogy holnap megyek.


Annyi a lényeg, hogy most ugye 10.-es gimis vagyok, és ebben az évfolyamban többször is hiányoztam 1 napokat, azaz csak 1 napig maradtam itthon, másnap már mentem, és ilyenkor ugye mindig felhívta anyám a gyerekorvost, hogy küldjön igazolást.


Mostanában nagyon ideges szokott lenni, ha 1 napot hiányzok valami miatt, mert azt mondta nem fogja "kinevettetni" magát a gyerekorvossal amiatt, hogy sokszor kér tőle igazolást (volt már olyan is, hogy reggel jött rám a hasmenés, és lekéstem a buszt).


Ma reggel amikor írtam neki hogy nem megyek iskolába mert nem jól érzem magam, mindjárt azt feltételezte, hogy biztos hogy a történelem dolgozatról akarok lógni (ma írtunk töri témazárót, de egész hétvégén azt tanultam, szóval egyáltalán nem ez volt az oka) vagy biztos nem szeretek ebbe az iskolába járni, és azért nem megyek, bla bla bla.


Aztán amikor mondtam neki hogy rosszul érzem magam amiben biztos hogy a menzesz is közrejátszik, elkezdett veszekedni, hogy attól még simán el lehet menni iskolába, ő is szokott rosszul lenni de mégis muszáj dolgozni. Amikor hazajött, akkor is egyhuzamban ordított, hogy velem mindig csak a probléma van, mert hol ez van, hol az, stb.


Sajnos születésem óta nincs rendben a lelki állapotom miatta, mert már rosszabb dolgokat is művelt, de azokat most nem fogom leírni, mert nyugdíjas koromig írhatnám.

febr. 27. 19:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy varja a titkos pasijat haza, amíg te iskolaban vagy es a ferje dolgozik. Valamibe te nagyon keresztbe teszel, hogy otthon maradsz
febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nincs apám, a nagyszüleimmel (anyám szüleivel) és anyámmal élek együtt.
febr. 27. 20:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Es nem vihet oda házas pasast akkor? Akinek bújkálni kell ?
febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ott van a ruhásszekrényben csak óvatosan a kinyitással!
febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!