Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van néha bizonytalanság...

Miért van néha bizonytalanság érzetem?

Figyelt kérdés

Például reggel, amikor felkelek, és kimegyek a konyhába, nagymamám pedig készíti nekem a reggelit (ugye suliba készülődök), fura, hogy beszél hozzám, olyan mintha valami idegen helyen lennék, és rendesen rámjön a félelem, majd amikor elkezdünk beszélgetni és elterelődik a figyelmem, elmúlik.


Ugyanez szokott előfordulni, amikor délután hazaérek (változó, hogy mikor érek haza, van amikor 3-kor, és van, amikor 4 óta előtt pár perccel), valamiért szintén fura, hogy itt vannak anyukámék, elkezdem nem jól érezni magam a bőrömben, és rámjön a félelem, hogy én itt vagyok. Főleg akkor szokott előfordulni, amikor beszélnek hozzám.


A múltkor volt olyan, hogy egyik reggel bepánikoltam, miközben öltöztem, mert még attól is megijedtem, hogy nekem öltöznöm kell, és hirtelen nagyon melegem lett - kegyetlen érzés volt, hálistennek azóta ilyesmi nem volt, csak ez a bizonytalanság érzet.


Ez nem minden nap szokott előjönni, meg van amikor durvábban, van amikor kevésbé jön elő.

Talán múlt hónapban kezdődött, azelőtt semmi ilyen panaszom nem volt.

Ez mitől lehet?


febr. 27. 18:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
1 napot a szülő is igazolhat, nem kell orvos.
febr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nekünk 3 szülői igazolás van egy tanévben, de sajnos már mindhármat elhasználtuk.
febr. 29. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!