Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetek így?

Mitől lehetek így?

Figyelt kérdés
Kb fél éve folyamatosan be van dugulva az orrom, alig kapok rajta levegőt úgy, hogy közben sosem folyik. Emellett minden nap köhögök, sokszor kis váladék is jön fel, illetve megállás nélkül köszörülnöm kell a torkomat, mert érzem, hogy nem tiszta a hangom. Akkor is jön fel sleim. Köszörülés előtt halk kissé sípoló hangot hallok, ami köszörülés után megszűnik. Háziorvos már nem veszi komolyan, folyamatosan csak köptetőket irogat fel, és azt mondja ő nem hall sípoló hangot. Lassan már az életkedvem is elmegy attól, hogy köszörülés nélkül nem tudok megszólalni. Fontos, hogy nem dohányzok. Allergiagyógyszert is kaptam, 1 hónapig szedtem, de nem tapasztaptam javulást. Nagyon el vagyok keseredve. Mit lehet ezzel kezdeni?? 19/L

máj. 26. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Fül orr gégészhez kéne fordulnod.
máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, de kicsit félek, hogy lecsesznek, hogy minek mentem oda..
máj. 26. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért mész oda, mert problémád van.

Max. azért baszhatnának le, mert nem mentél hamarabb. (De még ezért sem fognak)

máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! :)
máj. 26. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!