Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha valakinek a porcaival vagy...

Ha valakinek a porcaival vagy ízületekkel lenne probléma a térdnél akkor azt ki lehet tapintani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fáj a térdem egy ideje a térdem, kezdetben csak az egyik, már mind kettő, főleg mikor behajlítom (de ekkor is csak akkor, ha rajta állok)

Gondoltam ízületi, vagy porc problémákra, de szerintem akkor nem bírnám kitapogatni, a térdkalácsom szélén lévő pontot ahol fáj) nem igaz???


Illetve lehet h azért, mert én még csak 17 éves vagyok és még növök? (szüleim állandóan evvel etetnek...) ez menyire helytálló?


Egyébként nem vészes a helyzet, mert semmiben nem akadályoz meg, még a duplatesi sem a suliban...


Válaszokat megköszönném :) fontos lenne...


2010. dec. 1. 21:15
 1/5 Edus:) válasza:
erre én is kíváncsi lennék.. hogy mit lehet ezzel tenni ha már a lézeres meg az ionos kezelés sem használt..:S
2010. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaj... :S

én még kezelésen nem estem át... remélem nem lesz rá szükségem...

Csak ezt szeretném megtudni hogy ha a porcommal lenne vagy az Ízületeimmel akkor azt ki e tudnám tapintani a térdkalácsom belső (jobb) peremén egy pontban...

2010. dec. 1. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:

nos van egy kor ami pubertás korban van,izeleti fejletélenség vagy mi.el kell mennyi orvoshoz ő ez pontosan megmondja,és ad rá gyógyszert,meg tornásztani kell

kitapintani csak a kopást lehet illetve,ha nincs folyadék a 2 porc között.

egy idelye fáj ahogy írod,nos szerintem megfázott az izület.meleg borogatás(sós tasak)mindig melegen tartani és kihevered.de sajnos fog fájni az örökre :S de általában nagy hómérséklet változásnál

tudom én is ilyennel szenvedek 17 évesen :S

F

2010. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm...

és ahogy írod, az még mindig fájni fog, már mint csak akkor ha front jön, és ez a megfázás miatt?

De ha megfázott, akkor nem bírnám kitapogatni, nem igaz? Akkor porckopás lehetséges?

Úgy gondoltam január közepéig várok, és ha fáj még mindig elmegyek orvoshoz, vagy késő az már?

2010. dec. 1. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:

porckopást és a többit,csak orvos érezné "mi egyszerű polgárok" nem tudjuk mikor jó és mikor nem.

csak ritkán fájna ha megfázott volna,kopás ilyen korban szinte lehetetlen

lehet inszallag probléma is,minden esetre mindig tartsd melegen

2010. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!