Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az előbb majdnem elájultam a...

Az előbb majdnem elájultam a boltban! Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Megszédültem, elsötétedett minden, meg kellett kapaszkodnom hogy ne essek össze. Igaz akkor még nem reggeliztem, de nem is szoktam csak 11 óra felé. Vérnyomásom is jó, 110/70, pulzus 100.
2008. aug. 14. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mivel babát vársz, fokozottan figyelned kell magadra. Nagyon meleg van, mint biztosan Te is tudod, hőségriadó. Az hogy nem reggelizel, a Te dolgod, de nem akkor ha babát vársz. Nem kell kolbászt hurkával reggelizni, de egy joghurtot, kefírt, vagy valamilyen gyümölcsöt reggel egyél. Emelett ne felejts el sok folyadékot inni, mert a vizveszteség okozhat rosszullétet, ájulást. Csak ha muszáj akkor menj bárhová is, mert ez a rohadt meleg normál esetben is megviseli az embereket, egy kismamát pedig mégjobban. Minden jót, és vigyázz magadra.
2008. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

ilyesmi nálam is elő szokott fordulni.A vérnyomásod nem túl magas,inkább alacsony,szerintem egy kávét reggelente sok tejjel megihatsz,nekem is ezt mondta a védönö,Meg a meleg miatt is van,nagyon párás a levegő is,inkább ha teheted pihenj.

2008. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ez már velem is előfordult. Én a postán és a gyógyszertárban lettem rosszul. Egyszerűen rosszul lettem attól a sok embertől és úgy éreztem, hogy nincs elég levegő. Mindig vigyél magaddal vízet meg valami kis kekszet, mert a vércukor szinted nagyon hamar leeshet.

37 hetes kismami

2008. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valszeg a cukrod. Reggelizz! Én egy drasztikus diétát tartottam 2 éve, amikor is elájultam egy bolt kellős közepén! Elég kínos volt, meg persze mki megijedt (én is). Az állapotodra és a melegre is tekintettel, ha megteheted, menj kora reggel boltba, amikor nincs forróság, tömeg! De csak a reggeli elfogyasztása után!
2008. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!