Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hihetetlen testsuly problema,...

Hihetetlen testsuly problema, vagy komoly betegseg? Hizni szeretnek!

Figyelt kérdés
19eves srac vagyok, 174magas es 58kg, kornyezetem es sajat magam is sovanynak talalom magam. Vilag eletemben vekony alkat voltam pedig sose szenvedtem etvagyalansagban. Utobbi hat honapban nagyon raalltam a hizasra de semmi eredmenye, pedig rengeteget eszek(nem sorolom, hogy miket de boven megvan napi ~ 5-7k kaloria) ami azert szerintem nem atlagos mennyiseg es megsem hizok.Akik ismernek azok is hitetlenkedve latjak, hogy mennyit eszek es ahhoz kepest sovany vagyok.Tapasztalt tanacsokra lennek kivancsi hizassal kapcsolatban, nem olyanokra, hogy "menj el orvoshoz". termeszetesen annal is jartam ezugyben de semmi olyat nem tudott mondani amivel meg nem probalkoztam. parazita szuresre kuldott ami negativ lett, azonkivul ajanlott egy etvagy novelo vitamint, aminek szerintem nemsok ertelme van mivel nincs problema az etvagyammal.Genetikailag sem tudom hova tenni a dolgot, mivel majdnem az osszes rokonom tulsulyos, sokan abba is haltak bele... a valaszokat elore is koszonom.
2011. jan. 4. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó tanács? Várj türelemmel! 10-15 év és visszasírod a mai alakod. Addig próbálj meg valamilyen izomtömeget növelő sportot esetleg.
2011. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mintha a bátyám írta volna ezeket a sorokat. Semmi nem használt neki, pedig mindent kipróbáltunk, a soványságának nem volt szervi, genetikai oka sem, farkasétvággyal evett egész életében, és két méter körüli magasságával együtt is öt kilóval könnyebb volt, mint én, a nála harminc centivel alacsonyabb húga (normális testalkatom van). A család nagy része elhízott, de semmi esetre sincs köztünk sovány.

A doki azt mondta, akkor az évek oldják majd meg, és igaza lett: most 31 éves a bátyám, és most néz ki úgy, mint egy korabeli férfi.

Sajnálom, de csak ismételni tudom az első hozzászólót: ezt az idő fogja megoldani.


25/N

2011. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha te is tulsulyos lennél? NEM!
2011. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megfelelő súlyzós edzés is segíthet de nagyon gyors hízást ne várj,de legalább megerősödsz ha nem is hízol.

A nagyobb erő mindíg jobb veszteni nem veszíthesz.

2011. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet, hogy extragyorsan "égeti" a szervezeted a bevitt táplálékot, így nem rakódik le semmi felesleg - bár kialakulhat esetleg vitaminhiány emiatt - beszéld meg az orvossal, - de ha egyébként nem vagy beteges, ne törődj vele, idősebb korodra ez változni fog, türelem. Esetleg próbálj meg 2-3 hónapig 100 %-os Aloe Vera gélt fogyasztni, reggel és este egy evőkanálnyit (10 ml) étkezés után egy kis limonádéba, vagy hideg teába keverve. Regenerálhatja a bélműködést. Pár éve egy ismerősömnek ez segített. Sőt, "mellékhatásként" még a pattanásai is megszelídültek, pedig igencsak csúnyán jelentkeztek neki kamaszkora miatt. Mami71
2022. márc. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!