Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges hogy eltört a...

Lehetséges hogy eltört a lábujjam? =S

Figyelt kérdés

Az a helyzet nem emlékszem, hogy csináltam:S. Szombaton elég sokat ittam. Ki esett elég sok minden és nem emlékszem mi történt vele. Vasárnap reggel arra ébreedtem fáj nehéz vele menni és még véres volt a zoknim is. Egy napig nem tudtam rá állni, ma reggelre lett r ilyen pirosas lilás folt, de az nem fáj hanem csak a lábujjam oldalán.

Létszives segitő válaszokat adjatok!


2011. ápr. 18. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A törés szokott zsibbadni is és ha megtapogatod akkor nagyon fáj, lila, esetleg rossz pozícióban van maga a lábujj. Ezt csak egy röntgen mondja meg biztosan, de nem biztos, hogy ez törés. Lehet hogy csak nagyon beütötted, vagy beszakadt a körmöd a lábujjadon azért vérzett... Röntgen megmondja :)
2011. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ha megtapogatom oldalt a csontot, fáj, és be is van dagadva azt kifelejtettem.
2011. ápr. 18. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt, ráadásul a mellette lévő nem is fájt és az is eltört :D Jobb lesz ha elmész orvoshoz, csak egy röntgen és kész
2011. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

velem is pont ugyan ez történt ,csak én nem voltam részeg:D

a lábujjam oldalán van egy lila kis csík azt mondták hogy az csak véraláfutás de az enyém megrepedt de nem gipszelték be ,tegyél rá kamillás borogatást jót tesz!

2013. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!