Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy folyton...

Selender kérdése:

Miért van az, hogy folyton álmosnak és kimerültnek érzem magam még akkor is ha aludni tudok 8-10 órát is?

Figyelt kérdés

ez nem csak mostanában jellemző hanem már évek óta ilyen "lustaság" vagyok. csak most már nagyon kezd elegem lenni belőle

lehet ez ellen tenni valamit? az állandó fáradtság miatt már kedvem sincs sok mindenhez.

lehet, hogy valamilyen vitamin hiányom van vagy egyéb?


2011. ápr. 22. 20:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én (a lustitörpös vagyok, meg előtte írtam még párat xD) szóval minden éjszaka bezsélek/kiabálok/sírok/mászkálok álmomban, ezért vagyok fáradt mindig, és én is külön szobában alszom, de észre veszik :$ Ha nálad nem tűnt fel eddigf senkinek akkor nem annyira valószínű.. Mindenesetre ha elmész és megemlíted a dokinak abból nagy baj nem lehet! :) Ja meg, lehet hogy ha sportolnál az is feldobna kicsit!!
2011. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

hát lehet... csak nincs már nekem arra időm. elég tanulni valóm van így is. ráadásul még egy év és érettségi meg felsőfokú nyelvvizsga meg stb szóval még kevesebb időm lesz.

de egyébként amennyit tudok járok bicajozni, focizni haverokkal meg túrázni. szóval most nagyon rajta vagyok, hogy tegyek a semmittevés ellen.

2011. ápr. 22. 21:55
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hgoy csaka suli készített ki... :)))) Itt a nyár(ugye komám) kipihenheted magad, meg kimozoghatod magadat! :D Hátha felfrissülsz!
2011. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 yuda ***** válasza:
kamaszkorban a növekedésre fordított energia, és intenzívebb anyagcsere is lehet ok- ezzel nem akarok ellenmondani a vitaminhiánynak, de egy orvos akkor sem árt, legfeljebb megnyugtat.
2011. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!