Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnám rávenni a fürdésre?

Hogyan tudnám rávenni a fürdésre?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 8 éves kapcsolatom,eddig semmi probléma nem volt,de pár hónapja nagyon elengedte magát a párom.Mármint elkényelmesedett,már csak heti 1x fürdik!!!!Dezodort használ,meg a lábát mossa,de akkor is undorító...az elején finoman célozgattam rá,akkor vette a lapot,majd ez már nem használt.aztán rászóltam erélyesebben,akkor csak igérgetett,de nem ment.aztán már fenyegetőztem,na ez megint használt egy darabig.most már vagdalózok,és hisztériázok,na akkor inkább elmegy,csak hagyjam már abba.de miért lett ennyire igénytelen??amúgy még mindig aranyos és kedves,próbál a kedvemben járni,de ezt az egy hülye szokást nem értem hogyan szedhette össze...hogyan tudnám rávenni hogy újra rendszeresen fürödjön?
2011. júl. 8. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát ez elég gáz,mit ne mondjak,és hogy szexeltek,ha ő csak heti 1x fürdik...fúúúj
2011. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyenes beszéddel.


Figyelj drágám, tudod hogy nagyon szeretlek, de kezdesz elmenni az igénytelenség olyan irányába, ami nekem már egyáltalán nem vonzó, nem fér bele. Légyszíves változtass ezen!

2011. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csellel: ) Egy kis közös zuhanyzással:):P
2011. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok...ha ennek sem lenne foganatja, akkor kalap, kabát. Én ilyen igénytelen pasival nem tudnénk együtt lenni, nagyon kiábrándító. Nem higiénikus a szex sem, na meg elég kellemetlen ha társaságban vagytok és büdös a pasid. Arról nem is beszélve, hogy ilyen példát lássanak majd a gyerekeid?
2011. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sok férfi olyan, h nem szeret fürödni minden nap, de azért a heti egy egy kicsit durva. Nem lehetnek lelki okai annak, ami miatt így elhanyagolja magát? Lehet, h előtted nem mutat ki bizonyos dolgokat, de attól még ezek lehetnek demotiválóak a számára.

Amikor nekem stresszes a munka, akkor én is úgy érzem, h az a 10 perc a zuhany alatt is egy évet vesz el az életemből.

Próbálj meg vele beszélgetni, nem azt, h "miért nem fürdesz", hanem, h mi történik vele, de ne nyaggasd egy darabig, ha nem mondja.

2011. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
apám 2 hetente egyszer megfürdik de dezodort nem használ, olyan büdös mint a dög, és ez komoly! de mondjuk én leszarom az egész embert
2011. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező + utolsó ti magyarok vagytok?
2011. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen magyarok vagyunk, bár apám kezd sajnos el putris cigányosodni a viselkedése, a tisztálkodási szokásai és a munkamorálja miatt
2011. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hát szexel tudom mostanság rávenni,mert nekem sics gusztusom hozzá,ha lefürdik,akkor mehet a menet.

de mivel dezodort használ,nem érezni hogy büdös,csak maga a tudat áááááá

minden nap új zokni,alsó,póló stb,a külvilág nem érzékeli,de nekem az is untig elég hogy tudom.

próbáltam azt is mondani hogy elhagyom,de tudja hogy annál jobban szeretem,mint egy ilyen kis "semmiségért" eldobjak 5 évet...

ja igen,azt is megmondtam egyenesen a szemébe(nem kíméltem)hogy mekkora egy igénytelen lett,tisztára mint az apja,akkor mutatott egy kis megbánást,de másnapra el lett felejtve.

közös zuhit próbáltam,de picike zuhanykabin van,és nem férünk el :)

de most kitaláltam,hogy mivel kertes házban lakunk,és amúgy is van 35fok,egy vödörbe rakok ki vizet,ami megmelegszik,na azzal elbohóckodik.ez most így ok,de mi lesz télen?

2011. júl. 8. 22:52
 10/12 anonim ***** válasza:
De ő mit mond,mi az oka hogy nem akar fürdeni?Valami okot csak mond!
2011. júl. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!