Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnám rávenni a fürdésre?

Hogyan tudnám rávenni a fürdésre?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 8 éves kapcsolatom,eddig semmi probléma nem volt,de pár hónapja nagyon elengedte magát a párom.Mármint elkényelmesedett,már csak heti 1x fürdik!!!!Dezodort használ,meg a lábát mossa,de akkor is undorító...az elején finoman célozgattam rá,akkor vette a lapot,majd ez már nem használt.aztán rászóltam erélyesebben,akkor csak igérgetett,de nem ment.aztán már fenyegetőztem,na ez megint használt egy darabig.most már vagdalózok,és hisztériázok,na akkor inkább elmegy,csak hagyjam már abba.de miért lett ennyire igénytelen??amúgy még mindig aranyos és kedves,próbál a kedvemben járni,de ezt az egy hülye szokást nem értem hogyan szedhette össze...hogyan tudnám rávenni hogy újra rendszeresen fürödjön?
2011. júl. 8. 18:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

csak annyit hogy most nincs kedve,meg a:

-jaj ne már,megint??-

ha tovább faggatom,se mond semmit,egyszerűen megvonja a vállát.

2011. júl. 9. 11:12
 12/12 anonim ***** válasza:

hú én fiu vagyok és ,,büdös,,

ha itthon vagyok mondjuk ilyenkor nyáron akkor nem fürdök csak napi hetente 2-3szor mert nkeem mind1 hogy 5 perce fürödtem vagy 1 napja akkor is megizzadok hiába a dezodor:D

de ha barátnőm lenne és vele élnék és még zavarná is hogy nem fürdök a kedvéért minden hugyozás után lefürödnék ha szeretem

2011. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!