Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lettem ilyen? (15/L)

Mitől lettem ilyen? (15/L)

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy érzéketlen vagyok.. Állitólag. Volt egy olyan korszakom, hogy mindenen sírtam, pókfóbiám volt (illetve minden bogártól írtóztam, megláttam 1et elkezdtem sírni, kapkodtam a levegő után, ilyesmik..) Anorexiás voltam de nem sokáig, max 6-7 hónapig.. Tenziós fejfájásom van pár éve.. Öngyilkos is akartam már lenni. Tudjátok, 'összejött' az élet.. Megismertem egy lányt, belészerettem, kb miatta lettem biszex, de ő nem akar tőlem semmit, de ez érthető hisz full hetero. Most én vagyok a legjobb barátnője.. Szóval az van, hogy vannak gondok, elég sok és kb engem már semmi sem hat meg. Nem érzek semmit.. A lányt még szeretem, ez tény meg van egy öcsém, őt is.. De rajtuk kívül nincs olyan akit szeretnék, inkább csak szimpik. Nem sírok soha, akármekkora baj van, akármennyire megható valami.. Nem tudom mivan, fura ez nekem.. Néha jó lenne azért érezni is valamit.. Tudjátok.. Remélem majd azért elmúlik.. 'A lány' mindent tud rólam, elfogad meg minden.. Szokott viccelődni, hogy pszichopata vagyok meg ilyesmik. :| Mert van 1 emberke akit annyira utálok, hogy megtudnám ölni. És komolyan mondom, csak azért nem ölöm meg mert 'A lány' nem akar elveszíteni ez miatt.. Pedig már rákészültem.. :( ;D Na szóval ez van, nem tudom mi tévő legyek. :|
2011. júl. 13. 01:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
You are strong and so experienced.
2011. júl. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az lennék? Én azthittem, hogy nem jó, ha valaki ilyen..
2011. júl. 13. 02:04
 3/18 anonim ***** válasza:
:)
2011. júl. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
I LOVE YOU
2011. júl. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Hjajj, tinédzserek... :D Majd kinövöd, ne aggódj.
2011. júl. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
minek érezni annak csak hátrányai vannak
2011. júl. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Na, de fasza, kinövöm. Pont ezért utálom az embereket. :) Utolsónál ott a pont..
2011. júl. 13. 02:33
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
a szeretet kifejezése kimutatja gyengéidet aztán rájössz hogy a szeretet nem kölcsönös és én ezért nem szeretek senkit, magamnak való vagyok
2011. júl. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, az emberek változnak, főleg tini korban hullámzik az emberek személyisége. Az előző korszakodat is kinőtted, te magad írtad "Volt egy olyan korszakom, hogy mindenen sírtam...", szóval változunk. Ne hidd, hogy egész életedben olyan fogsz maradni, mint 15 éves korodban voltál, bármennyire is úgy tűnik ez most. Na de majd 10 év múlva gondolj vissza erre... sőt, szerintem 5 év sem kell. :D
2011. júl. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jó persze, kinövöm lehet, de normális választ vártam.. Nem csak annyit, hogy "majd kinövöd" ...
2011. júl. 13. 02:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!